Wpis z mikrobloga

Mireczki z #olsztyn xD
Oczywiście temat #praca. Szukam jako grafik, ale jestem trochę taki chodzący szczeniak i czasami na rozmowach mówią mi, że : "chyba Pani nie ma zbyt wysokiej samooceny?". Miałam kilka propozycji, ale nie jestem w stanie pracować hybrydowo w Olsztynie z siedzibą w Poznaniu - odwiedzać biuro co tydzień. A zdalnie jak do tej pory nie mam dużego odzewu. W zasadzie tylko obrazy sprzedaję i tak się żyje na tej wsi xD
Dlatego misiaczki, może u was gdzieś szukają do pracy i.. może ktoś ma ochotę odbyć że mną po prostu rozmowę o pracę i być może powiedzieć mi, co oprócz mojego dość ubogiego cv jest że mną nie tak xD

Jestem milutka, nie gryzę. Mam konto na wykopie, czasami łapię się na baity xD

Buziaczki.
  • 10
@Ludobojstwo0 kurka. Powiem Ci tak Mirabelko - nie jest że mną źle, ale kurna samoocena godna gówna xD

@Quirang Mirasku - śmiechu ze mną co nie miara. Lubię czarny humor, a na gorsze teksty mówię "nooo" i robię smutną minę zbitego psa. xD
Śmieszkuję non stop z siebie. Na początku w pracy, jakiejkolwiek, zawsze wyglądam jak debil, bo z nikim nie rozmawiam - aby potem zawiązywać kontakty z tymi (dla mnie) normalnymi
@Akayari: a weź spróbuj wysłać cibi tutaj http://studiomartin.pl oni szukali ostatnio. Będziesz pasowała do ich ekipy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jezu, odpisali xD zobaczymy. Nie napisałam o pracy zdalnej/hybrydowej. Ale jutro zadzwonię i może się dogadamy. Ojeju V⁠●⁠⁠●⁠V