Wpis z mikrobloga

W sumie gniję z wykopu xD. Jeden Miras piszę, że chce wracać do pl i zarabiać razem z żoną 25 tys. brutto (ona 15 tys. i on 10 tys.). Nastepnie jakiś Mirek wyskakuje i pisze, że za 25 tys. brutto w sumie można spoko żyć. Tutaj co drugi się tam przekrzykuje, następny pisze, że musiałby mieć do ręki 16 tys. zł minimum. Nastepny junior dev pisze, że na start dostaje 12 tys. zł brutto.

#!$%@? xD, to jest jakiś kabaret. Jak czytam wykop, to mam wrażenie, że to portal 0,1 % ludzi najlepiej zarabiający w Polsce XD. I zaraz jakiś przychlast się #!$%@? do mojego wpisu i napisze, że on zarabia 30 tys. zł brutto miesięcznie i w sumie trzeba być totalnym nieudacznikiem, żeby nie wyciągać 10 tys. zł na rękę w Polsce XD.

Dobra, wiem, że specjalista może być w stanie zarabiać i nawet 30 tys. zł brutto w Polsce, ale prawda jest taka, że 99 % ludzi nigdy nie będzie nawet blisko takich zarobków.

Gniję z tego portalu.

#wykop #bekazpodludzi #praca #heheszki
  • 196
via Wykop Mobilny (Android)
  • 41
@RiccardoGolodupiec: no ja zarabiam ~7,5k-8k brutto + samochód służbowy, ale #!$%@? idę po podwyżkę albo rzucam wypowiedzenie, bo u konkurencji dostałbym +1-2k więcej.

Ale kurna, czuję się jak biedak bo mam znajomych w IT i faktycznie jeden zarabia 17k, inny 12k. Znam też przypadek spoza IT z zarobkami ~35k (tylko to już wiele lat expa).

Tak sobie myślę, że jeden czy drugi z IT mogą mieć tu konto.

Czy są tu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
typa co powyrabial uprawnienia wspinaczkowo-wysokościowe i pracując na jakichś odwiertach na morzu


@EmcePomidor2: tak z ciekawości, jaki to rząd wielkości zarobków? I jakaś Norwegia czy coś?