Wpis z mikrobloga

Bawi mnie to, że nasz potężny supersnajper z Juventusu, stawiał (rzekomo oczywiście) sprawę na ostrzu noża i przez brata przekazywał wiceprezesowi PZPN, że jeśli Czesław Michniewicz zostanie, to on nie będzie grał w kadrze xD

Gość, który przez 7 ostatnich lat grania w tej kadrze (45 meczów) strzelił 6 goli (tyle, ile w Juventusie w ciągu dokładnie 4 ostatnich miesięcy, włącznie z przerwą na mundial xD), co daje oszałamiającą średnią 0.85 gola na rok.

Gość, którego mityczna "współpraca z Lewandowskim", to tak naprawdę 8 bramek od 2012 roku, z czego 5 z nich to sezon 14/15 i 4 gole strzelone w pamiętnych bojach z Gruzją i Giblartarem. No a tak to 3 "wspólne" gole od 2015 roku, na 31 spotkań.

Ludzie się śmieją, że Krychowiak gra za lata 2014-2016 w Sevilli. To co dopiero powiedzieć o Miliku, gdzie chłop jedzie na świetnym okresie w kadrze w latach 2014-2015 xD? Toż to Świderski w 2021 zdobył tyle samo goli ile Milik w ciągu ostatnich 7 lat.

- Panie prezesie, jak Czesław Michniewicz nie cofnie swoich słów, to #!$%@? z kadry
- A co powiedział?
- Że mam #!$%@?ć

#pilkanozna #reprezentacja #kanalsportowy #kanalbekowy
Pobierz bezbekpol - Bawi mnie to, że nasz potężny supersnajper z Juventusu, stawiał (rzekomo ...
źródło: comment_1672179101n3Is2PMmmFK5OIUw300q2A.jpg
  • 27
@bezbekpol Mi się trochę nie klei dlaczego akurat Milik miałby stawiać ultimatum przeciwko trenerowi, bo nie gra regularnie w kadrze? Przecież w jego przypadku to błogosławieństwo, do niczego mu te występy nie są potrzebne skoro transfer definitywny do Juve praktycznie klepnięty. Pewnie by zagrał w swoim kadrowym stylu marnując kilka setek albo znikając na pół meczu, a tak to sobie zgarnia premie z ławki i jest wielkim nieobecnym co to pewnie by
@bezbekpol: Milik za czasów Del Piero czy ,,Trezegola", co na ławce byli nieźli Zalayeta, z tego co pamiętam Kolumbijczyk czy Iaquinta to mógłby sobie jedynie zdjęcia w klubowym muzeum zrobić. On nawet jak latał z tą Dżesiką to już miał styl na gwiazdę. Tylko styl. Smykałkę, do strzelania bramek miał, ale jakoś taki Tomasz Frankowski co i w kadrze, i w klubie strzelał średnio gola na 3 mecze, nie dostawał telefonów
Mi się trochę nie klei dlaczego akurat Milik miałby stawiać ultimatum przeciwko trenerowi, bo nie gra regularnie w kadrze? Przecież w jego przypadku to błogosławieństwo, do niczego mu te występy nie są potrzebne skoro transfer definitywny do Juve praktycznie klepnięty.


@IIIlIII: też nie mam pojęcia, bo jak dla mnie, to i tak gra zbyt wiele i powinien się cieszyć, że w ogóle jest powoływany. Przecież gdyby nie grał w Juventusie (a
A co powiesz, że rozbita reprezentacja Polski w dwóch pierwszych meczach zdobywa 1 punkt, a Czesi mają ich 6, a Albania 4?


@giorgioborgio: Siłą rzeczy niemożliwe, bo Albania pauzuje w pierwszej kolejce. Skoro nie my, to 6 mogą mieć właśnie Czesi i tylko Mołdawianie, którzy drugi mecz mają między sobą. ¯\_(ツ)_/¯