Wpis z mikrobloga

smutne #anime
smutna #manga
8/10 pierwszy cour od mappy. i tyle. #chainsawman #animedyskusja
nie zapraszam fanbojów do dyskusji.
https://myanimelist.net/anime/44511/Chainsaw_Man


szanuję ten sezon, ale nie udawajmy, że jest tutaj nie wiadomo jaka historia o niesamowitej głębi.
wykonanie bardzo dobre, ale.. no właśnie - ale, cudów nie ma.
chyba faktycznie trzeba było to zrobić bardziej jak devilman crybaby, albo dorohedoro, albo hells.
albo chociaż mobpsycho ;__;

a tak to dostaliśmy zankyou no terror z demonami i diabłami. odczuwam zmarnowany potencjał kreski i stylu fujimoto.

podczas czytania kolejnych chapterów cały czas z tyłu głowy miałem coś w stylu Kill Billa od Quentina, w tej adaptacji tego nie czuję. i mi to nie pasuje. sorka.
guest - smutne #anime
smutna #manga
8/10 pierwszy cour od mappy. i tyle. #chainsawm...

źródło: comment_1672178746i4yIhRAoJ8Xvxg3ayu5UOS.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
ehhh cyferkarze wy to gorzej jak bipolarka


@tobaccotobacco: to jest najgorsze. widzisz potencjał i #!$%@? ciebie brak jego wykorzystania. oglądasz. obiektywnie dobre, no ale nie bawisz się tak zajebiście jakbyś mógł.

ciekawe jaki numer ICD ma ta jednostka chorobowa.
  • Odpowiedz
@guest: Mangę sobie odpuściłem już, bo mi się znudziła, a anime będę oglądał, bo takie na wieczór do obejrzenia. Ot walczą, a w przerwie od walczenia #!$%@?ą jakieś głupoty.

to zrobić bardziej jak devilman crybaby

O nie... to niech lepiej niczego nie zmieniają jakby to miało iść w tym kierunku xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DrKittens: devilman crybaby zajebiste. na ten moment najbardziej #!$%@? animu pod względem stylu i fabuły jakie widziałem xd
  • Odpowiedz