Wpis z mikrobloga

@deziom: Jedynie co mnie denerwuje to brak sejwow manualnych, w pewnym momencie wylaczylem w sumie nie wiedzac czy zrobil sie auto save czy nie i po odpaleniu ponownym wyszlo ze jestem na poczatku mapy i musialem dymać 5 minut do miejsca gdzie wczesniej wylaczylem.
@deziom: Bo ta gra jest byle jaka. Jedyny fajny motyw to gadające bronie, reszta to jakość wykonania i mechanika rozgrywki wyciągnięta żywcem z 2008 roku. Dlatego ma takie oceny ( ͡º ͜ʖ͡º)
@pionic bzdury, oczywiście że ta gra nie jest arcydziełem ale twierdzenie że jest z 2008, roku to bullshit

momentami ma wiecej detali niż współczesne gry aaa na jedno kopyto XD
@deziom: Może krytycy oceniają gry jako oddzielne dzieła, mimo ze kolejna odsłona fify jest identyczna jak poprzednia, to nadal jest grą sama w sobie 9/10?
@deziom: Ja też należę do grupy, której gra się bardzo podobała i to też pod względem gameplayu. Grałem w sumie tylko w nią aż przeszedłem. Myślę że część krytyków mogła też zaboleć dupa ze względów poprawno-politycznych, bo gra czasami jedzie po bandzie i jak dla mnie jest tylko lepsza przez to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@deziom: jestem po trzech zleceniach. Gra się w porządku, ale czuć niski budżet. Lokacje są przeważnie bardzo korytarzowe.
Gameplay jest dość nudny, ale całość ratuje strona artystyczna. Światy są różnorodne, kosmici też, a największą zaletą jest humor, czyli komentarze tych broniek.