Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy krytyka w związku, kiedy partner krytykuje partnerkę w stylu "Wyglądasz w tej sukience jak babcia" albo "Wyglądasz w tej sukience jak konkubina" "Brzydko wyglądasz w tej sukience", lekceważenie, obojętność na jej potrzeby. Czy to oznacza koniec związku nawet kiedy te osoby są małżeństwem i mają dziecko?

#pytanie #zwiazki

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63ab258f6ee95d57c223a1e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Przekaż darowiznę
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania: Może to oznaczać że chciałby, żebyś inaczej się ubierała. Może bardziej kobieco, może wyzywająco, może elegancko, może bardziej o siebie dbała. Może nie potrafi inaczej się komunikować. A może to coś innego. Ja bym jednak poszedł najprostszą drogą i spróbował zmienić garderobę. Jeżeli to nie pomoże, tzn że lubi tylko dokuczać... Ale dopóki nie spróbujesz, to się nie dowiesz.
OP: @Radikesz: Byłem świadkiem tego i w moim odczuciu szwagier nie mówił tego w żartach do mojej siostry, tylko był poważny i w sumie nie wiem czy siostrze się związek wali. Fakt, że jak się poznali, to jakoś po mies znajomości już ogłosili rodzinie, że biorą ślub, no i wzięli - są dziś małżeństwem, ale nie wiem czy to przez ten szybki ślub, czy coś innego? :/ aż później mąż
@AnonimoweMirkoWyznania: Użycie słowa "koleś", było nieodpowiednie, ale wstawienie się w obronie swojej siostry jest jak najbardziej normalne. To jest Twoja siostra, kochasz ją i martwisz się o nią. Powiedzenie "Nie podoba mi się jak traktujesz moją siostrę - nie rób tego, jesteśmy rodziną i powinniście/powinniśmy się kochać" - prosty przekaz i mający dać do myślenia.
W przypadku drugiej siostry może dziać się wiele rzeczy -
a) może być tak że po