Wpis z mikrobloga

Przeczytajcie jak działają feministki. Przedstawiam Wam artykuł na temat Hoggingu/Piggingu.
"Złapać świnię". Hogging (pigging) to kolejny przykład przemocy na tle seksualnym

Ale skupimy się na pewnym fragmencie.
Jest sobie Natalia, która poszła do klubu:

Jeszcze przed pandemią, w karnawale, byłam w klubie z koleżankami. Na parkiecie podszedł do mnie chłopak. Zaczęliśmy tańczyć, wypiliśmy parę drinków, rozmawialiśmy. On był z grupą znajomych, ale trzymał ich na dystans. Od słów przeszło do czynów. Wylądowaliśmy w moim mieszkaniu - wspomina.

Natalia ma 24 lata, jest na ostatnim roku studiów. W grudniu zakończyła wieloletni związek. Choruje na zespół policystycznych jajników. Nosi rozmiar 46. - Nie miałam żadnych podejrzeń, że jego zainteresowanie może być nieszczere, że ma jakiś ukryty motyw. To znaczy, wiedziałam, że to nie jest książę z bajki i nie będziemy żyć razem długo i szczęśliwie. Ale było nam zupełnie dobrze tej nocy. Rano koniecznie chciał sobie zrobić ze mną zdjęcie w łóżku. Gdy się nie zgodziłam, ubrał się i wyszedł. Miał zadzwonić - relacjonuje kobieta.


Przeczytajcie jeszcze raz ten fragment:

Wiedziałam, że to nie jest książę z bajki i nie będziemy żyć razem długo i szczęśliwie. Ale było nam zupełnie dobrze tej nocy.


Tymczasem Pani Natalia Skoczylas (żeby ktoś nie pomylił, to nie ta sama Natalia której historia jest powyżej), feministka, edukatorka antyprzemocowa stwierdza:

Zdaniem Skoczylas to, co spotkało Natalię, to gwałt. - Doprowadzenie do kontaktu seksualnego podstępem to według mnie przekroczenie granic - mówi krótko.


Czyli laska mówi że było jej dobrze, ale nie, według feministki to był gwałt.
Uważajcie na siebie Panowie. Nigdy nie wiadomo co przyjdzie do głowy takim feministkom.

#p0lka #feminizm #bekazlewactwa #przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #seks #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Miguelos - Przeczytajcie jak działają feministki. Przedstawiam Wam artykuł na temat H...

źródło: comment_1672159823PNP65RmAESVK3vjDhSfmrw.jpg

Pobierz
  • 12
nie musicie się przejmować, takie feministki to jest margines ale są głośne


@laporte: Raczej na wp kobieta wypowiada się mainststream feministek, podobnie feminoteka i WO, a tam są podobne teksty. Raczej feminizm sam w sobie jest dziś ruchem skrajnym i wykrzywionym, rozumiem, że wiele kobiet walczących o prawa swoje i innych nie chce się do nich przyznawać (np. feministki z Bliskiego Wschodu), ale na Zachodzie to mainstream
@djtartini1: jednak jak rozmawiam z kobietami tak po prostu nie widzę tego ekstremalnego feminizmu. To jest tylko moje środowisko, więc niewiele, ale mam odczucie że kobiety z mojego środowiska chcą po prostu normalnie żyć. Ale jeśli piszesz artykuł lub robisz reportaż do tv to co przyciągnie uwagę? Wiadomo że oburzenie to jest coś co przyciąga widzów.