Wpis z mikrobloga

Całe życie siedziałem na androidach, jakichś różnych dziwnych systemach. Telefony raczej tańsze budżetowe, to kupiłem sobie japko z najwyższej półki (prawie bo nie wybrałem max pamięci).
Generalnie jak kupiłem telefon to trzymałem dopóki nie padała bateria, albo gniazdo do ładowania.

Kupiłem japko i jak jest teraz? Nie napiszę że telefon odmienił moje życie czy coś bo to dalej zwykły telefon XD
Działa, bardzo płynnie, fajnie się na nim coś robi, zdjęcia top, działanie apek jest spoko, można sobie fajnie popracować na tym telefonie.

Przyzwyczaić się trzeba, bo kilka rzeczy jest zwyczajnie inne w applowskim otoczeniu, ale myśle ze dwa tygodnie wystarczą do tego żeby się oswoić z telefonem. Chociaż słownik dalej mnie #!$%@? wraz z autokorekta.

Czy jest efekt wow? No trochę jest ale jakbym się przesiadł gdzieś na flagowca konkurencji to tez by był.
Face ID spoko, to faktycznie fajnie i dobrze działa.
Czy kupiłbym go drugi raz? Myśle że tak, o ile miałbym wolną gotówkę na fanaberie bo jednak cena mocno odstrasza i jest nieco za wysoka.
Czy kupiłbym dla „prestiżu” no zdecydowanie nie bo co to za prestiż mieć jakiś telefon XD
Zobaczymy za rok jak się będzie sprawował, póki co to był udany zakup.

#iphone #android #telefony
Pobierz picasssss1 - Całe życie siedziałem na androidach, jakichś różnych dziwnych systemach....
źródło: comment_1672155400Tdl90ZZnaGrqj28MKSt3YD.jpg
  • 11
@picasssss1: mam nadzieję, że trafiła Ci się dobra sztuka. Mój 13 pro max po 4 miesiącach ląduje w serwisie bo ma randomowe zawiechy, resetuje się, aplikacje się nie otwierają i bardzo często wywala różowe pixele na ekranie xD poza tym telefon bardzo dobry, też się przesiadłem z androida ( ͡° ͜ʖ ͡°)