Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ludzie często mówią że aby stworzyć zdrowy związek trzeba pokochać siebie, nauczyć się spędzać ze sobą czas i zaopiekować się sobą. Nawet nie chciałabym być w związku z kimś takim jak ja. Jak to zrobić kiedy jedyne co mam do zaoferowania to ładna buzia? Co do reszty wyglądu fizycznego mam niezbyt kobiecą figurę - około 173 cm, małe piersi, płaskie pośladki i wąskie biodra. Mało bystra i neurotyczna. Przez większość czasu doskwiera mi pustka w głowie, a jeśli nie to akurat czymś się martwię. Nie przewiduje i nie uczę się na błędach. Mam słabe poczucie humoru i z trudem przychodzi mi odnalezienie się w towarzystwie, mimo to mam znajomych i kogoś z kim mogę wyjść wieczorem. Za sobą mam kilka lat leczenia się na nerwice i stany lękowo-depresyjne więc posiadam również bagaż w takiej postaci. Studiuje gównokierunek, który daje mi małe perspektywy, ledwo znam angielski i brakuje mi pasji. Mam za sobą jeden poważny związek, który nie dotrwał nawet całego roku bo trwał około 9 miesięcy. Nawet nie zauważyłam kiedy zaczęło się w nim coś psuć ze strony partnera. Nie chcę mieć dzieci bo nie czuję instynktu macierzyńskiego, co także czyni mnie gorszą na rynku matrymonialnym. Idealna kandydatka na partnerkę co? Jestem konkretnym przykładem odpadu z tindera do którego od czasu do czasu oczywiście wracam, choć bardzo źle się tam czuję. Chyba trzeba pozbyć się jakichś oczekiwań od życia.
#zwiazki #atencyjnyrozowypasek #tinder

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63aaf5d56ee95d57c22399e3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 15
Ludzie często mówią że aby stworzyć zdrowy związek trzeba pokochać siebie, nauczyć się spędzać ze sobą czas i zaopiekować się sobą.


@AnonimoweMirkoWyznania: To są rady dla mężczyzn bardziej niż dla kobiet.

Mam słabe poczucie humoru


Znów, kobiety nie muszą mieć poczucia humoru. Większość mężczyzn od was tego nie oczekuje.

Za sobą mam kilka lat leczenia się na nerwice i stany lękowo-depresyjne więc posiadam również bagaż w takiej postaci.


Wiele osób ma
@AnonimoweMirkoWyznania: Idź na siłownię, rzuć słodkie napoje i przestań żreć gówno. Z ładnym ryjkiem i fajną figurą (za X miesięcy, nie wiem od jakiego stanu zaczynasz) będziesz mieć wianuszek kawalerów ustawionych w kolejce co pociągnie za sobą pewność siebie. Później już z górki