Wpis z mikrobloga

Wykop jedzie tak po Orlenie i wgl ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie oni jedyni zdzierają z Polaków najbardziej jak się da XD

Jadę teraz pociągiem do Wiednia. I tak, z Wiednia do Katowic mogłem normalnie bilet kupić online, koszt 70 zł. Ale z Katowic do Wiednia już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) mogę tylko przez kasę biletową. I tu się zaczyna robić śmiesznie, proszę znajomą żeby mi kupiła bilet w kasie biletowej, bo mieszkam na zadupiu i trochę nie opłaca mi się jechać po sam bilet. Koszt? 330 zł. W Polsce, na bilet jadący głównie przez Polskę, 330 zł.. Bilet przez austriackie koleje? 220 zł. Bilet przez czeskie linie? 180 zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) I na obu zagranicznych kolejach mogłem kupić online

Co do #!$%@? jest z tym krajem nie tak?
#podroze #polska #intercity #orlen
  • 20
@wykopnet: nie do końca bo mogę Ci teraz 5 razy sprawdzić cenę w Wizzie czy Ryanie i na 99 % się nie zmieni, a w PKP zmienia się za każdym razem. Nie porównuj linii lotniczych z PKP, to jakby porównywać Koreę Północną do Andory.
@ramirezvaca a ja Ci mogę pokazać 10 razy jak w IC się nie zmienia. W Ryanair to standardowa praktyka że im częściej sprawdzasz tym cena większa. Odpal sobie Google i poszukaj, to nie trudne
@wykopnet: gadasz głupoty, często latam i nie jest jak mówisz, za to PKP każde moje podejście to rak, jak już wspomniałem zaczyna się od nieskalowanej strony na komórce, poprzez ceny które przy każdym odświeżaniu przy tym samy IP są wyższe, a skończywszy na braku dostępu do ich API, bo po co mieć jakąś normalną ogarnięta apkę jak Czesi, Niemcy, Włosi czy Austriacy co ja mówię nawet Rumuni mają ogarniętą apkę.


zajebiste
@ramirezvaca a Ty co steward czy cieć na lotnisku?brak dostępu do API? Przecież kupisz IC na zasadzie API w skycah, koleo, e-podroznik, bilkom. Własna apka to IC mobile navigator. Na dniach ma wyjść aplikacja 2.0. Nagraj jak Ci się ta cena ZA KAŻDYM odświeżeniem zmienia bo większych głupot dziś nie czytałem. Tylko nagraj o normalnej porze a nie jak sprzedaż jest otwierana po północy bo to każdy nawet mało ogarnięty czlowiek wie
@ramirezvaca Ty jesteś jakiś niepelno? xD Czepiasz się o API że nie ma. Udowadniam że kłamiesz i co zmiana narracji że 'zagranico' to tyś nie widział? Widział. Ale jak widać Ty pewnie nawet nie widziałeś polskich apek bo nawet nie masz pojęcia że istnieją, skoro rozpowiadasz że nie ma otwartego API. Masz już te filmik bo u mnie jakoś nie chce zmienić tej ceny za każdym razem jak to pisałeś. Wracaj pucować
wykopnet - @ramirezvaca Ty jesteś jakiś niepelno? xD Czepiasz się o API że nie ma. Ud...

źródło: comment_167217445571MLYVzPVbGBTRnTuZJPyn.jpg

Pobierz
@wykopnet: ee tam ja mimo Twoich złośliwości i inwektyw wytłumaczę, zaczniemy może od apki. We Włoszech, Niemczech, a nawet w Rumunii apkę sobie ściągam ze strony kolei (dostaje linka do sklepu androida czy apple), a w PKP nie ma czegoś takiego, owszem są aplikacje bardziej lub mniej przejrzyste, ale trzeba je samemu szukać i budzą moje wątpliwości bo po co takiej aplikacji jak IC Mobile Navigator dostęp do połączeń telefonicznym, a
@ramirezvaca typie czy Ty potrafisz rozmawiać na temat xD ? Rozmawiamy o API i udowodnieniu że ceny za każdym razem przeskakują. Oczywiście dowodu nie otrzymałem, sam sprawdziłem losowo i nic takiego się nie dzieje. Za to jest rozprawka o Twoich odczuciach względem aplikacji których wg Ciebie przed chwilą w ogóle miało nie być (API). Jednak są ale one takie zle bo helmut robi lepiej xD nie odnoszę się do pozostałych tematów które