Wpis z mikrobloga

@kaczoor: W każdym sklepie rowerowym we Wrocławiu mają jakiś producentów, a jakiś nie.

Pytanie czy szukasz gravela w ogóle czy danej marki gravela bo już wstępnie masz coś wybrane.

W większości tych sklepów obsługa jest spoko tylko będzie cię namawiać do tego co ma w ofercie.

SportProfit, Inmotion, PmRider, BikeSkiCenter. Możesz się też przejść do Decatholona zobaczyć co oni oferują.
@kaczoor: Jeszcze do tego co zaproponował @Darth_Gohan jest Aventura na Sienkiewicza. Ostatnio gdy tam byłem mieli Meridy (Silex, ponoć bardzo wygodne gravele) i chyba rowery z dystrybucji 7anna. Zadzwoń, zapytaj, może coś dla Ciebie znajdą.
@kaczoor: Przede wszystkim dobrze się zastanów nad napędem: 1x czy 2x. Co ciekawe, 2x są "tańsze" i łatwiej coś znajdziesz. Hamulce koniecznie hydrauliczne. Nie kupuj przehajpowanych wynalazków jak np. NS. W podanym przez ciebie budżecie najlepszą ramę będzie miał Revolt. Na Canyona trochę za mało, ich najtańsze ramy są paskudne. Odpuść też Romety i Decathlony. Unibike Geos mógłby być niezłym wyborem, ale chyba trudno je kupić, w tej chwili pewnie trzeba
@the-Fam: muszę znowu pytać, jak już nie jeden raz pytałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ty mi powiedz czym się różni rower na 105 za 5k z deca od takiego za 10k od topowego producenta. Wtedy policzymy razem czy warto dopłacać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@the-Fam: i co z tą ramą jest nie tak? Rozpadają się?

I co z tymi kołami jest nie tak? Miałem tribana 500, w którym koła poległy po 8 latach (trochę się pokrzywiły na zjazdach w słowackich Tatrach, używam teraz tylnego do trenażera). Myślę, że to spoko wynik. Nigdy żadna szprycha nawet nie poszła.