Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@fortySeven: saga wiedźmińska może jest nierówna, ale ma lepsze i gorsze momenty. W PLO 3/4 ostatniego tomu można by wywalić, poziom spada sukcesywnie aż do jednego z bardziej rozczarowujących zakończeń jakie czytałem. Większość ostatniego tomu to po prostu wypełniacz, żeby było więcej stron, w pewnym momencie wszystkie wątki utykają w miejscu i fabuła nie posuwa się ani o jotę. Do tego główna oś konfliktu stoi w miejscu, główni antagoniści nie pojawiają
@fortySeven: Zwykle nie wracam do raz przeczytanej książki, za to PLO przeczytałem już ze 3 razy. Uwielbiam ten świat, ekranizacja byłaby super, ale jak pomyślę o tym co robi Netf*** z materiałem źródłowym, to mam nadzieję, że nic nigdy na ten temat nie usłyszą :) Jedyne co mam do zarzucenia, to ostatni tom - historia spoko, aż nagle wszystko dąży do wyjaśnienia, wątki się łączą i tak jak całość była dość
im dalej tym gorzej niestety


@thedestroyerofeels: dla mnie najgorszy byl drugi tom zdecydowanie, trzeci i czwarty czytalo mi sie duzo lepiej

saga wiedźmińska może jest nierówna, ale ma lepsze i gorsze momenty.


jak dla mnie to tych lepszych jest nieduzo. I mowie to jaka osoba, ktora z jakiegos powodu i tak przeczytala to z 6 razy xD

Wygląda, jakby ktoś zadzwonił do Grzędowicza z tekstem "mamy twojego kota, jak w dwa