Wpis z mikrobloga

#pieklokobiet #problemypierwszegoswiata #fotografia (σ ͜ʖσ)

Kobiet to mają przeje*ane w życiu...

Mój. Mąż. Robi. Mi. Najbrzydsze. Zdjęcia. Świata. To znaczy tak myślałam, dopóki nie poskarżyłam się przyjaciółce. I ona mówi, że ma to samo!

Na każdym zdjęciu zrobionym przez męża wygląda na grubszą, starszą, niższą, bardziej obwisłą, z odrostami, połamanymi paznokciami, czwartym podbródkiem, wystającym brzuchem, krzywym nosem, zezującym okiem, bez zęba…

Jeśli problem poruszony w liście jest Ci bliski albo masz na tę sprawę zupełnie inne spojrzenie, to napisz do naszej redakcji: redakcjalifestyle@lst.onet.pl

Jestem mamą dwóch maluchów – 8 miesięcy i 3 latka, ale w sumie nie wiem, czy to, co chcę napisać, jest tak naprawdę o macierzyństwie. Przeglądałam jakiś czas temu zdjęcia w telefonie: dzieci, dzieci, dzieci z tatą, dzieci z babcią jedną, dzieci z babcią drugą, dzieci z dziadkami, dzieci w ogródku, dzieci przy stole, dzieci w kąpieli, dzieci w parku…

Pewnie inne mamy też to dobrze znają, myślę, że to obecnie standard – mamy miliony zdjęć naszych dzieci w każdej możliwej sytuacji, ubranku, uśmiechnięte, płaczące, robiące dziwne miny. Po jakiejś chwili tknęło mnie, że mnie nie ma na ani jednym zdjęciu. Ani jednym!


PLOT TWIST:

No w sumie to logiczne: przecież ja robiłam zdjęcia, więc trudno żebym na nich była


¯_(ツ)/¯

https://kobieta.onet.pl/dziecko/male-dziecko/dlaczego-mezowie-robia-brzydkie-zdjecia-mlodym-mamom/28d0n3j.amp
Pobierz AdwokatVanessaSmaruj-Rogala - #pieklokobiet #problemypierwszegoswiata #fotografia (╭☞...
źródło: comment_1672133863o6oks7dL8zV8tQ33w4Yphm.jpg
  • 4
@Adwokat_Vanessa_Smaruj-Rogala:

Łzy popłynęły same, bo to przecież naprawdę nie fair, że wszyscy mają piękne zdjęcia z moimi dziećmi, a ja nie!


Kirwa nie wierzę... Ale pewnie sama sobie #!$%@? selfie na fejsbunia aż furczało.

A z doświadczenia wam jeszcze powiem koledzy, że jako mąż i ojciec dwójki (#falszywyrozowypasek here) nie mnie praktycznie na żadnych zdjęciach z wakacji. Muszę napisać list do Onetu chyba