Wpis z mikrobloga

Mój teściu jednak nie jest do końca normalny. Ustawił program grzania od rana do 22 i doyebał 24C jako temp domyślna na chacie. Mało tego, typ wkłada po tajniacku sterownik do lodówki by jeszcze mocniej nahajcowalo w chacie. Potem po cichutku go wyciąga żeby się nie zdekonspirować, że takie akcje odyebuje. Czaicie to?! Wiem, że tak robi bo nawet kiedyś do mnie zadzwonił jak pojechał do kościoła żebym wyciągnął sterownik z lodówki bo zapomniał i boi się, że sie uszkodzi. Poza tym też go przyczaiłem na tym tajnym procederze. Facepal

Pic Real. Tu już po wietrzeniu pokoju. Było 25,6 wcześniej i oczy już mi nawet prawie wyschły. Nie idzie mu przegadać, że przegina. Ma być ciepło i chuy. A Jak mam dzieci chore to mówi, że się mam nie dziwić skoro w domu u mnie zimno jak na lodowcu ( mam 20-21 ). ¯_(ツ)_/¯
#ciekawostki #truestory #rodzina
MartinBlank - Mój teściu jednak nie jest do końca normalny. Ustawił program grzania o...

źródło: comment_1672128817ee2RYBUz9elh0JaXfFXN9G.jpg

Pobierz
  • 10
@MartinBlank: Mam identyczny sterownik i podobnie ustawiony program, tylko na temperaturę 20.6 i jest idealnie. Wcześniej zanim rodzice mieli piec na ekogroszek to non stop było strasznie gorąco "no bo przecież nie da sie ustawić niższej temperatury na piecu", a piec posiadał sterownik z podajnikiem (°°
@gorzki99: nie mieszkam. On #!$%@? się do temp u mnie wiec ja się #!$%@? u niego. Poza tym ja nie chowam sterownika po lodówkach. A dla twojej wiadomości to teściowa tez tam mieszka i smaruje się kremami od stop po głowę bo usycha od 25C w domu. Ale jak wspomniałem nie przetłumaczysz. Ma być ciepło. Ma być. Taki argument.
On #!$%@? się do temp u mnie wiec ja się #!$%@? u niego


@MartinBlank: To fair deal :)

Z kolei dla Twojej wiadomosci skoro tesciowa tam mieszka i jej sie nie podoba to moze niech ona cos z tym zrobi?

Nigdy nie zrozumiem wpierdzielania sie komus w zycie. Pod zadnym wzgledem.

Jego mieszkanie to jego temperatura. Swoja droga jak mu wiecznie zimno to niech przebada tarczyce. U mnie wprawdzie nic nie