Wpis z mikrobloga

OP: > kiedy z tego wyjdziesz

@Vateusz23: nie wiem kiedy będę w normie, zawsze będę miała tendencję do koncentrowania się na sobie, oby jak najmniej patologicznie. To trudne, bo uniemożliwia mi budowanie głębokich więzi z ludźmi, choć daje poczucie satysfakcji z powodu domniemanej moje wyższości nad innymi

masz swoje zdjęcie na tapecie w telefonie?


@ElektrizPL: nieeeee, to durne

czy myślisz, że ciemna materia może być w rzeczywistości kolejnym rodzajem
@AnonimoweMirkoWyznania
Ja z kolei jestem ciekaw, jak doszłaś do tej diagnozy. W sensie, czy stało się coś nagłego i uzyskałaś diagnozę psychiatryczną czy też miało to wolniejszy przebieg?

Pewnie to drugie; z tym też wiąże się konkretnie to, o co chcę zapytać. Ja sam sobie przez lata nie wierzyłem w depresję i zacząłem uważać, że chociażby myśli samobójcze, które tak bardzo przylgnęły, są po prostu częścią mojej, akurat takiej, osobowości. W końcu
OP: > 1. Kiedy ostatnio przyznałaś się do błędu?

dzisiaj w południe

3. Czy uważasz, że osoba, która cię diagnozowała miała ku temu wystarczające kompetencje? A co jeżeli się myli?


jako narcyz ogólnie mało kogo uznaję za kompetentnego na tyle, żeby wiedział więcej ode mnie. Diagnozowało mnie kilku psychologów po 3-miesięcznej terapii na oddziale dziennym, więc odpowiedz sobie sam

4. Jakie było najbardziej bolesne doświadczenie w twoim życiu?


Przeszłam wiele traum,