Wpis z mikrobloga

@veracholera: żadna limitowana seria mówili, przecież ten zegarek zaraz będzie na wyprzedażach jak się skończy hype na niego mówili, przecież ten zegarek jest warty maks 500 zł mówili. Ja sobie kupię przez internet jak się zrobi dostępny mówili. A teraz już sobie go nie kupię bo zwyczajnie nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Strzalka: ja wiem że tam jest logo omegi ale to wciąż nie jest drogi zegarek bo to swatch, powinien być normalnie dostępny w internecie a nie tylko w salonie. Może jeszcze trzeba się w garnitur ubrać?
@aarahon: ale to nie jest drogi zegarek, po prostu marketingowo fajnie to rozegrali bo ludzie co chcieli mieć logo Omegi dostali wscieklizny, że nie mogą tego totalnie kupić. Kolekcjonerzy/scalperzy to samo.
Także garnituru nie ubieraj tylko weż koszulke z najwiekszym logiem firmy jakiej masz i bedzie git.
@Strzalka: Znaczy jeśli nie pojawi się w internecie to go nie kupię bo jest wiele innych zegarków które mi się podobają. Kwestia tego że tamten stoper mi się podoba i jest taki jakbym chciał. Dla mnie to tylko narzędzie. Jeśli robią z tego jakiś problem to nie mam zamiaru tego kupować.