Wpis z mikrobloga

I to są ludzie którzy niby tak ciężko pracowali, szpitale przepełnione, oddziały zakaźne wyplenione, brak miejsc mówili, a oni mieli czas na takie choreografie i inscenizacje??


@konus108: No wiadomo, bo w pracy nie ma czegoś takiego jak przerwa, tak samo nie można się poruszać dla rozluźnienia i odstresowania przed czy po pracy. No i nie ma żadnych innych pracowników, którzy akurat maja dzień wolny i mogą wymyślić tekst i choreografię.
satelitów kontrolujących ludzi przy pomocy 5G


@VAPORUMBAN: Ja myślę że 5G jest do obsługi urządzeń IoT. Które będą używane do systemów kontroli wejścia itp. Schwab wspomina jeszcze o smartdust.

A tutaj fragment "Welcome to 2030"

Once in a while I get annoyed about the fact that I have no real privacy. Nowhere I can go and not be registered. I know that, somewhere, everything I do, think and dream of is
awres - > satelitów kontrolujących ludzi przy pomocy 5G

@VAPORUMBAN: Ja myślę że 5...
Sklep scan & go


@awres: jako pozytywna historie o tych rozwiązaniach w supermarketach mogę podać przykład Danii, Netto którego właścicielem jest Mærsk kilka lat temu wprowadziło takie rozwiązania, a pracownicy mieli jedynie stać przy tych bramkach i kasach przez pierwszy miesiąc by uczyć i pomagać klientom w nauce nowego systemu kupowania, eksperyment się zakończył po 14 dniach, po prostu już nikt nie chodził na zakupy do Netto w całej Kopenhadze chodzić,