Wpis z mikrobloga

Melanie C. była w Moskwie w 2001 roku. To ponad 22 lata temu.
LGBT w tamtych czasach było tematem taboo. Nawet w USA małżeństwa tej samej płci zostały zalegalizowane kilka lat później.

Tymczasem w XXI wieku, w Polsce, samorządy tworzą strefy wolne od gejów i lesbijek, a prezydent 40 milionowego kraju mówi, że homoseksualiści to nie są ludzie. ¯\_(ツ)_/¯

Spice Girl wykazała się niesłychanym RiGCzem, co zostało potwierdzone między innymi przez wielki ból dupska pisowców takich jak @BezDobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazpodludzi #bekazprawakow #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #bojowkakarpia
Pobierz jankes83 - Melanie C. była w Moskwie w 2001 roku. To ponad 22 lata temu. 
LGBT w tam...
źródło: comment_1672086925mw1VNS3KhKiK8tJKjdiBrM.jpg
  • 39
Melanie C. była w Moskwie w 2001 roku. To ponad 22 lata temu.

LGBT w tamtych czasach było tematem taboo. Nawet w USA małżeństwa tej samej płci zostały zalegalizowane kilka lat później.


@jankes83: jeszcze lepiej, dwa lata później, w 2003, Rosję na Eurowizji reprezentowała grupa t.A.T.u., której wczesna działalność - w warstwie lirycznej i wizerunkowej - opierała się na relacjach homoseksualnych. Więc porównywanie Rosji 2001 i R0sji 2022 to jednak duże
Tymczasem w XXI wieku, w Polsce, samorządy tworzą strefy wolne od gejów i lesbijek, a prezydent 40 milionowego kraju mówi, że homoseksualiści to nie są ludzie.


@jankes83: przy poklasku gawiedzi. I tak będzie dopóki społeczność lgbt będzie miała takich "adwokatów" jak ty i inne neuropki. Bo wy obrzydzacie normalnym ludziom to środowisko. Nie wiem czy nieświadomie, czy jakaś opłacana agentura.
@aegispolis: I jak zwykle Kremlowskie manipulują. Niech się sami pochwalą jak w czasie wojny udostępniają swoje łamy ambasadorowi który kłamie, manipuluje a oni nie przerywają, ba nawet nie dają żadnej odpowiedzi do wywiadu z ambasadorem.
@TheAryX: No i? Koncert normalny, tutaj odwołała występ na imprezie firmowanej przez telewizję która pluła jadem na prawo i lewo.
Więc ból dupy Kremlowskich jest piękny, bo im akurat nie przeszkadzała wojna i ofiary wojny
@jankes83 No te strefy wolne od LGBT to raczej duże "dopowiedzenie" że strony środowisk lewicowych. Przecież bogoojczyźnianym chodziło o brak indoktrynacji genderowej w szkołach co jest akurat sensowne, bo szkoła to nie miejsce na krzewienie jakiejkolwiek ideologii. Nikt z samorządowców nie nazywał swoich gmin wolnych od homoseksualistów samych w sobie. Przecież w tym temacie zrobiono tyle histerii, że nikogo już nie obchodzą fakty.

To była ogromna akcja propagandowa, a tym koleżką, który
@ghandi92 Ja tam uważam, że nikt z tych radnych którzy głosowali za tymi uchwałami czy jak tam to zwał nie czytali dokumentów WHO. Ktoś zacytował im fragment dokumentu, zobaczyli drag queena czytającego bajki dzieciom w przedszkolu i stąd cała akcja
@ghandi92 W taki, że to były tylko nic nieznaczące uchwały sprzeciwiające się narzucaniu czegokolwiek do życia codziennego, a wydźwięk propagandowy jest jakby geje byli prześladowani w tych gminach niczym żydzi w 3 rzeszy lub czarni w stanach. Nie jest to kompletnie zgodne z rzeczywistością, bo nikt im nie zakazywał nigdy wstępu gdziekolwiek, nie kazał im siedzieć z tyłu autobusu. Jednym słowem propaganda

Gdzie w tym dokumencie widzisz strefę wolna od LGBT?
@Svalbard: typie, przeczytaj raz jeszcze dokument który wstawiłem i pomyśl mocno. Sam pisałeś, że "szkoła to nie miejsce na krzewienie jakiejkolwiek ideologii" - z punktu 1 wynika, że jedyną ideologią obecną w szkołach może być ta chrześcijańska. Naprawdę nie chce mi się tłumaczyć jak bardzo niepoprawny jest ten dokument i hejt jaki się wylał na te gminy był słuszny.
@ghandi92 Myślałem, że zgadzasz się z tym, że szkoła to nie miejsce na promowanie ideologii.

Nie ma czegoś takiego jak ideologia polska. Są polska kultura, język, historia.

Pytam Cię gdzie tam w tym dokumencie widać prześladowanie homoseksualistów, a odpowiadasz własnymi nadinterpretacjami tego dokumentu. Gdyby babcia miała wąsy.

I o to mi chodzi, że bezpośrednio w tych dokumentach nie ma tego co im się zarzuca. Są niefajne skręty w katotalibańskie projekcje, ale czy