Wpis z mikrobloga

@vieniasn: dla mnie mogą nawet pokazywać dupe na kamerkach, mam to w dupie - niech przestaną być namolne i truć mi dupe. Ale skoro już to robią to muszą liczyć się z tym, że będę odpisywać im dokładnie to, co o tym myśle.
@Zabojcza_Rozowa: Mnie niestety nikt nie chce zaczepić z cudownym MLM XD, ale jestem na to przygotowany i jak tylko będę miał czas to nawet jestem w stanie zgodzić się na spotkania i udawać podjaranego, żeby na końcu wszystko "zniszczyć".

Ale czasami jak ktoś mnie jakimiś nachalnymi reklamami/propozycjami wkurvia to jak mam czas to wdaje się w bezsensowne gadki, żeby na sam koniec się wycofać xD. Ostatnio tak z jednej firmy ubezpieczeniowej
no mają dzieci, mąż pracuje, one się zajmują domem to szukają okazji na dodatkowy zarobek to dość logiczne


@vieniasn: Ale w tym wątku nie chodzi o jakiekolwiek kobiety szukające zarobku, tylko o konkretną grupę kobiet zajmujących się naganianiem do MLMowych piramid finansowych. Co to takiego MLMowa piramida finansowa:
https://www.wykop.pl/wpis/62451045/#!$%@?-magia-swiat-xd-w-komentarzach-reszta-rozwojo/#comment-221174989

@Zabojcza_Rozowa: Najlepiej zgłaszać taki profil za spam. Facebook i TikTok już trochę orientują się, że multi level marketing jest oszustwem.

FB: