Wpis z mikrobloga

Dobra mirki, krótka piłka. Która balderownia w Trójmieście najlepsza? W sumie będę ze dwa dni, to mogę odwiedzić dwie. Nie interesuje mnie strefa treningowa, żadne kampusy, chwytotablice, kilterki moony czy inne boardy. Tylko dobre ruchy, jakościowe chwyty, ciekawy setting.
Problem? Mural? Grimpado?
#wspinaczka #bouldering
  • 10
@skethoo trójmiasto to niezła klapa z tym, ostatnio szukałem w Gdyni to tylko 1 jakas bieda, Gdańsk ma może 1 ściankę na wspinaczkowa elewator, dobrze że te które wymieniłeś bouldery są :)
@skethoo: Problem w Gdańsku zajebista balderownia - trochę mało przystępna dla osób które dopiero zaczynają (raczej mało łatwych problemów) ale sam setting, klimat i kawka TOP. W Gdyni Triblok - ale tam musisz sie przygotować na oldskulowy piwniczny klimat xD
@MCLemur: dzięki mirki. W takim razie na pewno obiorę kierunek problem bouldering.
A mural jest spoko?
@pielgrzym_wladca_egiptu co z tym muralem Ci nie gra?

Na wyjazdach lubię obskoczyc quality balderki, dobre chwyty, ciekawy setting, syte ruchy. No i kawusia też zawsze wpadnie. Taki bulder turysta ze mnie. Ładownie i największą ścianę w polandi mam na codzien do dyspozycji ( ͡ ͜ʖ ͡)
@skethoo: Mural jest ok jeśli chcesz zrobić dobry trening - dużo miejsca, dużo baldów, spraywall, moon, wolne ciężary, czysto itp ale no nic specjalnego : P Na problemie troche ciężej taki trening zrobić (np bo nie ma spraywalla, ciężej jakies obwody ułożyć itp) ale same baldery są super. Ja tam wpadam tak od czasu do czasu właśnie porobić sobie baldy same. A Triblok jest w Gdyni i fajny taki swojski klimat