Wpis z mikrobloga

@MimiLurie: Paweł S. chyba towarzyszył mu w noc zaginięcia Iwony. Polubił jedno zdjęcie Paweł Supel. Obczajajcie, bo mnie wyrzuca. Może ktoś jest bieglejszy
  • Odpowiedz
Stara otwiera nowy salon i gość który jest przez X osób podejrzewany jak gdyby nigdy nic się z nią ściska, co za #!$%@? akcja, dwa lata po zaginięciu XD. Podziwiam niektórych rodziców że po zaginięciu dzieci są wstanie ot tak przejść do codziennego życia, normalnie szampanik, otwieramy salon XD
  • Odpowiedz
@Szakalio: @Darthal:

Dla mnie jest to szokujące, chociaż tłumaczę sobie tym ze każdy ma inną odkleję, po takim przeżyciu.

Przez lata miałem wrażenie że matka IW, tak się zachowuje jakby córka gdzieś miała wyjechać i złośliwie się nie odzywać do matki, jak dla mnie jest to szokujące.
  • Odpowiedz
@Jowo: https://www.facebook.com/piotr.zgierski.1/videos/758654437556316 spotkali jakaś laskę i zaczyna tańczyć, dziwne w #!$%@?

Małe wspomnienie lata w te ponure dni ❤
Więc taak. Akcja toczy się w Sopocie, na deptaku, jakaś 5 rano, za 4 h wracamy do Warszawy po 11 dniach "tańca" ..
Wszyscy wykończeni ale Paweł jest dalej rządny wrażeń.
Widzi blondwłosą niewiąstę na leginsie biegnącą deptakiem (chyba wybiegła prosto z baletu). Okazuje sie że ta Pani nie posiada przy
  • Odpowiedz
Nic nie załadowało. W operze mi tak wywala. Ale najlepsza przeglądarka do otwierania 100 stron w tle. Przeżyje. Zapisz dla potomnych
  • Odpowiedz
@emlo999: Przekleiłam link w inną przeglądarkę. O matko. Przecież to jak tak podejrzane że wszystkich łącznie z tymi co polubili i udostępnili bym na komendzie widziała. Rób kopię bo nfilm i tak mi się nie wyświetla ale komentarz łącznie z taką ilością polubień nie jest dziwny. To już jest ostro creepy
  • Odpowiedz