Wpis z mikrobloga

Ostatnio coś mnie podkusiło i zahaczyłem o KFC w trakcie powrotu do domu. Zamówiłem hot wingsy, które składały się prawie z samej panierki - zero mięsa. W dodatku cały wieczór bolał mnie brzuch


@mariobit: od tłuszczu, panierka chłonie tego masę
@bubki: KFC na przestrzeni stoczyło się niemiłosiernie. Pamiętam, jakie były np. Grandery paręnaście lat temu, to coś dzisiaj to jakieś niewydarzone gómno. Od ponad roku do KFC nie wstąpiłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bubki: na obrazkach pięknie to jedzenie wygląda ale rzeczywistość pokazuje podłej jakości mieso, niedosmażone, jakieś gówno przyprawy w panierce niewiadomego składu i pochodzenia. Za każdym razem po zjedzeniu u nich pieczaca w dupe sraczka i ból brzucha. Na szczęście już nie muszę tam jeść i od lat już się tam nie stołuję
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@bubki: KFC, Subway czy inne Burger Kingi już mocno porąbało z cenami, to nawet nie jest inflacja tylko zerowanie na konsumencie, bo i tak kupi, zresztą sam uwielbiam kanapki Subwaya ale przerzuciłem się na częstsze robienie samemu, bo w zestawie z kolką i frytami z małego ziemniaka to 45 zł XD