Wpis z mikrobloga

Kto zna jakiś patent na obniżenie ciśnienia i stresu przed wizytą u lekarza? Bo u mnie to po przekroczeniu progu przychodni serce zaczyna chodzić jak silnik w sportowym aucie.

Wszystkiego już próbowałem. Muszę jutro oddać krew i na bank mnie zdyskwalifikuje, babka. Przed chwilą mierzyłem to mam 130/80, tętno 66, jutro wejdę do gabinetu, zobaczę to wszystko, tętno #!$%@? na 140, a ciśnienie na 200 i tyle będzie, a jak będę chciał coś wytłumaczyć to mi przerwie w połowie.

Ja muszę oddać ta krew jutro. To sprawa życia i śmierci, a mam PTSD dotyczące lekarzy.


#krwiodawstwo #kardiologia #medycyna #zdrowie #nadcisnienie #nerwica #arytmia #ptsd #stanylekowe
  • 20
@muadzik: Boję się lekarzy, bo całe życie doświadczałem z ich strony tylko chamstwa, buractwa, złośliwości, okazywania wyższości, rynsztokowych zachowań, olewatorstwa i wszystkiego co najgorsze. To jak ma być inaczej?
@Ynfluencer: Oddawałeś wcześniej krew? Jeśli tak, pobiorą Ci tylko z palca na sprawdzenie hemoglobiny przed głównym pobraniem, jeśli nie - sprawdź co możesz i co powinieneś jeść teraz i jutro przed oddaniem, to odpadnie Ci chyba najczęstsza podstawa odrzucenia. Co do stresu - zawsze się bardzo stresuję przed oddaniem krwi, nie znoszę igieł i w dorosłym życiu jeszcze nie miałem z tego powodu odrzucenia. Powiedz, że po prostu nie lubisz igieł,
@LM2525: @Mazan: Dzięki..już to tej babce tłumaczyłem, że tak mam, ale ona przerywa mi w pół zdania i nie chce tego słuchać. Oddawałem już 5 razy i za każdym razem tak było. Nigdy nic mi nie było, tylko czułem się jeszcze lepiej po oddawaniu. Ja się igieł nie boję, ale tej do oddawania krwi jak cholera, bo jest gruba i boli jak #!$%@? ostatni, tylko wszyscy zgrywają twardzieli, a każdy
@Ynfluencer: udało się? Ja mam to samo, w domu książkowe ciśnienie a przy badaniu przez lekarza wartości dyskwalifikujące. Najgorzej, ze przed samym badaniem się człowiek jeszcze bardziej nakręca.

Ja mam możliwość i zmieniłem miejsce w którym oddaje, inny lekarz to rozumie i mnie dopuszcza