Wpis z mikrobloga

Dostałem trzy zaproszenia na Sylwka i jak co roku wszystkie mam w dupie i nie idę, będę tu siedział z wami, bo wydam tylko kilkaset złotych i właściwie co z tego wyniknie? Co mi to da? Wstanie następny dzień i będzie tak samo #!$%@? jak codziennie.

Jedno zaproszenie od ekipy na salę to wyszłoby 700 złotych i powiedziałem, że nie jestem debilem i nawet jakbym zarabiał 100 tysięcy miesięcznie to bym nie wydał tyle i to jest głupota, żeby wydać tyle tylko po to, żeby się nazreć od 19 do 4 rano, nachlac nie, bo ja nawet nie pije i potem dostać w mordę od jakichś nachlanych, natestostonowanych debili.

Laski to wydadzą jeszcze więcej, bo idą tam po to, żeby i tak dostać atencję od tych nabuzowanych testosteronem i alkoholem typów, a potem tak czy siak wrócą z mężami na chatez tylko przejebią na ciuchy, make up i fryzjera, żeby się raz w roku pokazać.

#sylwester #impreza #swieta #sylwesterzwykopem
  • 13
@Ynfluencer: z jednej strony masz racje, po co wydawać hajs skoro:

Wstanie następny dzień i będzie tak samo #!$%@? jak codziennie.


Z drugiej strony, możesz tak się odnieść do wszystkiego, na co wydajesz pieniądze: podróże, hobby..

Imo, raz na jakiś czas fajnie mieć coś z tego życia, jakaś taka odskocznia od dnia codziennego, codziennie jesteśmy zabiegani, staramy się zarobić, pracujemy ciężko...
Po coś jednak chodzi się do tej pracy.

ps. sam
@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Co Ty? Mój kumpel zarabia w #!$%@?, ale powiedział, że dla niego 700 złotych za takie gówno to rozbój, tylko, że żona na nim to wymusiła, a tak to przyznaje mi rację i mówi, że sam nawet jakby zarabiał milion rocznie to nie wydałby 700 Zeta, żeby się #!$%@?ć, nazreć i dostać #!$%@?.
@Szczuroskoczek_: Moi znajomi są spoko. Natomiast sytuacja jest taka, że zawsze laski na mnie lecą, nawet te zajęte i wtedy nabuzowane testosteronem, szpetne karki podbijają do mnie i chcą mi obić ryja, bo są zazdrosne i znaczą terytorium. No, a zawsze na takiej imprezie na kilkaset osób znajdziesz kilku karków, lokalnych gangsta itd.

Już miałem gdzieś ze 20 takich sytuacji.