Wpis z mikrobloga

Mircy, kopał ktoś z Was Monero na zestawie laptop (MBP 14, M1 Pro, 16 ramu) + zewnętrzna obudowa na GPU Razer (1600 CBL) + jakieś GPU? Te dodatkowe 1600 CBL do odrobienia z jednej karty ma w ogóle sens? Wysila to niepotrzebnie sprzęt czy katuje tylko kartę? #bitcoin #monero #mining
  • 7
@ptasigryp: Widziałem jakieś kompatybilne od Razera, teraz na supporcie apple jest napisane że są kompatybilne od Big Siura @FejsFak nie płacę za prąd (płacę za to za airbnb bardzo często + Są okresy gdzie 28 dni w miesiącu śpię w hotelach) bardziej tak myślałem żeby mieć zaskórniaki z samowykopanegdo XMR, nie nastawiałem się na jakieś większe zyski. Ewentualnie zimą sobie uzupełnić ogrzewanie w pokoju. Nie chciałbym też sobie zajechać baterii w
@Adolf_HODLer: w sensie GPU kompatybilne z monero? Z tego co się orientuję a już dawno nie siedzę w temacie to liczy się ilość wątków z odpowiednią ilością pamięci podręcznej na wątek, moc tych wątków oraz ilość RAM, ale ostatniego nie jestem pewien. Ja bym sobie kupił jakąś najmniejszą obudowę pod threadrippera i z tym bym jeździł. Nawet bez monitora, myszy i klawiatury - sama skrzynka i kabel do prądu plus Wi-Fi.