Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 27
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Jeśli nie wziąłeś wykopku urlopu to jutro już wracasz do pracy, na powrót do rzeczywistości ten post! 07:02:01, Poniedziałek, 26 grudnia 2022. Imieniny: Dionizego, Szczepana. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:47 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:26. Ciemna noc zapadnie o 16:57, ale gwiazd można wypatrywać od 16:10.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Jeśli nie wziąłeś wy...
  • 13
Dzień dobry. Powrót do rzeczywistości już dziś, bo brat mnie odwozi autem z powrotem do Poznania.

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Ale nie ma tego złego, bo jeszcze może uda się wyskoczyć z koleżankami na łyżwy ()

@shitty_support: tule gorąco kochana i ratuje herbatką i ciastem (
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Marinero1: niestety były skierowane wyłącznie do mnie i bardzo precyzyjnie wycelowane ¯\_(ツ)_/¯ Nie mam problemu z konstruktywną krytyką, ale wczorajsze drwiny i pretensje były mocno poniżej pasa. Jak pomyślę ile czasu po nocach zmarnowałam na to wszystko to mnie #!$%@? strzela. Spodziewałam się że dostanę zupełnie nic w zamian (jak zwykle z resztą), ale nie dziką awanturę i roast w gratisie.
Hej,

Ciężko wczoraj. Rodzinie udało się wyprowadzić mnie z równowagi na tyle, że się po prostu poryczałam. Człowiek się stara, robi wszystko sam od zera żeby każdemu dogodzić i oczywiście w zamian dostaje wielkie pretensje i awanturę. #!$%@? no, nie mam siły.


@shitty_support: :( Nie smuć się Support, life is #!$%@? czasami. Ludzie potrafią być nieuprzejmi w całkiem bezmyąlny sposób, nawet jeżeli nie przyświecają im wrogie intencje. Niestety duzo w naszym