Wpis z mikrobloga

Dziś trzeci dzień z rzędu jak osoby w moim otoczeniu i pod tym samym dachem są wkręcone w oglądanie "Sukcesji". Ja akurat odpuściłem już na wstępie, bo jakoś nie mam ani ochoty ani weny się wczuwać w seriale teraz. Nie mam więc w związku z tym fioletowego pojęcia, o czym to jest. Ale idzie na okrągło gdzieś tam w tle, odcinek za odcinkiem od wczesnego popołudnia do późnej nocy.

Średnio więc co godzinę wlatuje czołówka i ten mistrzowski muzyczny temacik się niesie po domu. Brzęczy mi to w głowie i jeszcze pewnie przez jakiś czas po zakończeniu serialu będzie mi bezlitośnie gangbangować mózg, jak mało co ostatnio. Jakiś taki intrygujący niepokój się wkręca z tą melodią, a raptem półtorej minuty jej wystarcza na zbudowanie takiej atmosfery. Jak dla mnie to majstersztyk, a ktokolwiek to stworzył, ten doskonale wiedział, co robi i po co te nutki na pięciolinię wskakują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#sukcesja #film #seriale #muzyka #muzykafilmowa #feels
moby22 - Dziś trzeci dzień z rzędu jak osoby w moim otoczeniu i pod tym samym dachem ...
  • 6
@moby22 Tak z całkiem niedawnych seriali. Wyszło w podobnym momencie, co "Wielka woda", choć jakby o tym było ciszej - "Minuta ciszy". Miniserial, który bardzo wysoko oceniam. Polskie też dobre. Fabuła nadspodziewanie dobra z drobnymi elementami przerysowania. Choć komedią bym tego nie nazwał, to potrafi człowieka dobrze rozerwać.

Drugi typ, to także miniserial, więc wleci szybko, a będzie zaliczone pozostawiając, jak mniemam, dobre wrażenie. "Mała doboszka". Aktorka działa na usługach Mossadu, a