Wpis z mikrobloga

Ataki na mężczyzn to wina skukoldowanych facetów - facetów, którzy chcą się przypodobać kobietom. Reklamy, w których facet jest fajtłapą, służące do ośmieszania mężczyzn, to wina skukoldowanych facetów. Imigracja siły roboczej, w skład której wchodzi ponad 90% mężczyzn, do kraju, gdzie jest spora nadwyżka młodych mężczyzn, to wina skukoldowanych facetów. Tworzenie narracji o dyskryminacji kobiet i tworzenie wszędzie tam, gdzie idzie im gorzej, ułatwień, parytetów i przywilejów, to wina skukoldowanych facetów. Traktowanie facetów jako mięso armatnie i niewolników, którzy w imię politycznych gierek i ambicji kilku ludzi mają poświęcać swoje życie i zdrowie, to wina skukoldowanych facetów.

To faceci rządzą światem. To faceci są najbogatszymi ludźmi. To faceci mają największe firmy. To faceci decydują o polityce. Kobiety to tylko wygodnie wykorzystują, ale akcja niszczenia mężczyzn idzie od mężczyzn. W Polsce 72% posłów to faceci. W PiS o wszystkim decyduje Kaczyński, w PO Tusk, w Lewicy Czarzasty, Biedroń i Zandberg. To skukoldowani politycy ustawili prawo, które w każdej chwili może wysłać mężczyzn, poza skukoldowanymi politykami, do kamaszy.

A co dzieje się na ulicy, gdy kobieta najpierw wulgarnie słowami atakuje mężczyznę, a później zaczyna atakować go fizycznie? Nic się nie dzieje. Gdy zaatakowany przez kobietę facet odda jej cios w samoobronie, może liczyć na natychmiastowy lincz ze strony skukoldowanych facetów, którzy wcześniej byli bierni, ale teraz uruchamiają się, gotowi wyrządzić krzywdę mężczyznie, który był tylko ofiarą tej sytuacji.

To skukoldowani faceci zgotowali niewinnym mężczyznom, jak ja czy Ty, ten los. Dlatego głównym problemem nie są kobiety, a skukoldowani faceci, którzy chcą się przypodobać kobietom.

#przegryw #blackpill #pieklomezczyzn #pieklokobiet #mgtow
  • 26
@cojestiksde: nienawidzą sie tylko powierzchownie, natomiast w biologicznym sensie jak najbardziej są nastawione na wspolprace, z prostego powodu - nigdy nie musiały rywalizować ze sobą o zasoby w sposób bezpośredni a długotrwała współpraca byla dla nich korzystna

u mężczyzn odwrotnie, powierzchownie mówi się że bros b4 hoes, ale prawda jest taka że mamy w DNA #!$%@? sie o zasoby, czyli o kobiety i pozycje spoleczną

jest to powiązane z wieloma aspektami
@itsover: No kukoldztwo to rzeczywiście jest największy współczesny problem. Najwidoczniej ten sposób musiał jakoś działać ewolucyjnie i się przyjąc i powstała na jego bazie metoda przekazywania genów (jakiś tam proent się prześlizgnie) przez owych kukoldów do dalszych pokoleń. Tak mi się właśnie wydaje, że to genetyczne.
@wojtylak16 wiem o czym mówisz i szanuję. Z jednej strony tak. Z drugiej jak masz dobrą kobietę która szczerze pokazuje ich świat... Ja doszedłem do wniosku że kobiety naprawdę nie potrafią w przyjaźń.
@itsover: faceci poniżej jakiegoś poziomu byli zawsze gównem w społeczeństwie, poniżej zwierząt. Teraz różnica jest taka, że część zaczyna sobie z tego zdawać sprawę (lecz niewiele może z tym zrobić), a inni przeginają już absolutnie pałę i gotowi są oddać kobietom dosłownie wszystko.


Patrząc na historię to przez jakieś 90% historii tak było, dopiero chrześcijaństwo narzucając monogamię przewróciło układ typu "1 władca - 1000 kochanek, 1 niewolnik - 1 ręka". Teraz