Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Pierdziszewa: lepiej klejone. IVC to bardzo dobra firma, tylko ich panele są częściej wykorzystywane komercyjnie niż w prywatnych mieszkaniach - w obiektach użyteczności publicznej, w sklepach czy lokalach usługowych - przez co jest stosunkowo niewiele opinii porównując do takiego quickstepa. A przez to, ze te panele głównie sluza firmom to są nie do zajechania, nie wiem co musiałoby się zadziac w mieszkaniu żeby panel się wytarł czy zarysował. Sama mam od
@Janusz_z_Pierdziszewa: Cumplu szukaj drewnianych podłóg w outletach. Klepki typu 50x7 cm da się znaleźć za 50-80 złotych za metr kwadratowy, większe deski za 100-120. Tylko często w ofercie jest na przykład ostatnie 30 metrów kwadratowych z danej partii, więc może być konieczność ułożenia różnych podłóg w poszczególnych pomieszczeniach.
Polecam parkiet.olx.pl i parkietnet.olx.pl, ale jest więcej takich sklepów w różnych regionach.
w Home Concept


@Fudgehog: Czy to jest skklep na alejach? Bo trochę pogubiony na ich stronie internetowej jestem.

Po wejściu w kategorię 'podłogi drewniane' wypluwa listę sklepów i salonów w sporej liczbie.
@ATAT-2: O nawet jak sie kliknie w ich lokal to pojawią się foty, a tam jak byk - outlet. Nie wiem co tam jest, ale mam nadzieję, że coś upolujesz :)
Ja ich znalazłem już po kupieniu podłóg w innym miejscu heh.