Wpis z mikrobloga

List od aktywnego na wykopie kolegi, który nie chce się ujawniać z tym pytaniem pod nickiem. Ja tu tylko trolluje, więc przekazuje dalej, ew. dalsze wypowiedzi też będę przekazywać.

Mam pytania odnośnie #wykopaka, może sie już pojawiły, jak tak to podlinkujcie

Chciałbym wziąć udział w zabawie następnym razem, ale obawiam się o wylosowanie osoby, która budzi we mnie negatywne odczucia, tj. chodzi mi głównie o konta upolitycznione, a także takie, które w przeszłości atakowały lub obrażały mnie bezpośrednio. Już przeboleje konta typu patostreamy, choć pewnie ciężko by mi było wymyślić coś sensownego dla konta zapchanego oglądaniem nizin społecznych

Co w takiej sytuacji? Od razu ściana wstydu i wykluczenie na zawsze? Bo kolejnego losowania nie będzie, tego jestem świadomy czytając regulamin

Jest szansa, że trochę osób ma podobne odczucia - nie oszukujemy się - siedzimy na wykopie, wszyscy wiemy jacy tu bywają ludzie - i to może odstraszać.

Uwielbiam dawać prezenty, ale osobom które dają się lubić, a tu nie mam takiej gwarancji :(
  • 6
@on_12cm: Chyba trzy lata temu moją parą był Mireczek spamujący na mikroblogu, stały bywalec patostreamów. Totalnie nie moje klimaty i wiesz co? Dużo wyciągnąłem z opisu, poszperałem na profilu, ogólnie wykazałem się kreatywnością i zrobiłem fajna pakę. Moje osobiste uprzedzenia czy odczucia odłożyłem na bok, skupiłem się na skompletowaniu fajnego prezentu, to wszystko.
@high_hopes: nie każdy tak potrafi. Poza tym skupiles się na patostreamach, co podałem jako najsłabszy z przykładów

Ja np. w ogóle mógłbym nic nie dostać, ale jeżeli ktoś np. obraża mnie, moją rodzinę, a dwa dni później dowiaduje się, że mam mu kupować prezenty no to sorry

Posta z takim pytaniem chciałem zadać wcześniej, ale dzisiaj np. zostałem zaatakowany bez postaw przez jakiegoś typa, konto dobrze znane na wykopie, pewnie wielu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@on_12cm: szczerze? Ile ludzi na wykopie obraża każdego dnia Ciebie i Twoja rodzinę, że obawiasz się dobrania takiej pary sposrod liczącej 600-800 osób społeczności wykopaki?

Regulamin stanowi także, że zabawa jest dla osób pełnoletnich ;) czyli takich, które liczą się z tym, że ich odbiorca może być osoba o innych poglądach, o zupełnie innych zainteresowaniach, ktoś z czarnej listy, ktokolwiek. I takich, które są w stanie być ponad taką ewentualność, które
@Shyvana: @Kinja: no to pewnie odpuszczę, idea fajna, ale nie dla każdego - rozumiem

W tym roku prezent zrobiłem "swojemu" kurierowi, fajnie by było obdarować kogoś równie fajnego jako niespodzianka, ale chyba muszę kombinować inną drogą niż wykopaka