Wpis z mikrobloga

W tym roku Mirkołajem okazał się @Tosiek14 Trochę śmieszna sytuacja bo automat losujący wylosował nas nawzajem i moja paka wciąż idzie do niego. :)
W każdym razie muiszę pochwalić Mirka za to, wybrnał z trudnego zadania znalezienia mi prezentu wzorowo, bo musiał mi, czyli miłośnikowi #modelarstwo #startrek i #warhammer40k coś wymyślić a nie chciałem kubka ani koszulki :) To dość trudne zadanie i mógł pójść na łatwiznę kupując cokolwiek, a tu naprawdę ruszył głową i trafił pozytywnie mnie zaskakując.
Przy okazji widać, że w paczkę włożył trochę serca i chciał przy okazji wyrazić siebie (a trochę o nim wiem bo czytałem jego list do Mikołaja). Tak więc dorzucił kawę którą lubi (swoją drogą, skoro to kawa kolumbijska to znaczy, że należy ją wciagać nosem?).
Nie wiem czy Tosiek ma coś wspólnego z Warhammerem, ale jest miłośnikiem książek i dorzucił do paczki farbke "Word Bearers Red" - zastanawiam się, czy wybierając tą konkretną farbkę wiedział że Głosiciele Słowa to legion, który sobie szczególnie upodował książki (a przynajmniej jedną konkretną).
#pokapake #wykopaka
Pobierz Pieron - W tym roku Mirkołajem okazał się @Tosiek14 Trochę śmieszna sytuacja bo autom...
źródło: comment_16719906334V4AMnjmpy7TqmHiz1hVMm.jpg
  • 7