Wpis z mikrobloga

#mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

W grudniu 2021 kupilem za 43k PLN koparke kryptowalut. 3x RTX3090 + 1x RTX2070S. Jak na tym wyszedlem zapytacie?
Odpowiadam: Zajebiscie!


Od momentu kupienia caly czas obserwowalem olx, allegro i grupy sprzedazowe na fb. Doszedlem do wniosku ze za te same pieniadze bylbym w stanie kupic troszke mocniejsza koparke wiec postanowilem ze wystawie swoja za wysoka cene i jak sie sprzeda to ok a jak sie nie sprzeda to nic sie nie dzieje. Wystawilem ja na olx za 50k, odezwala sie jedna osoba po paru dniach ale nic konkretnego, mowila ze dopiero za 2 tyg bedzie na miejscu wiec dopiero wtedy ewentualnie, cene ustalilismy ze 48k to jest moje ostateczne minimum.

Minal tydzien, nikt sie nie odzywal, opuscilem cene do 48k a nastepnie do 46k po czym usunalem ogloszenie bo nie bylo odzewu. Odezwalem sie do goscia sprzed 2 tygodni. Powiedzial ze dalej zainteresowany i ze bierze, ustalilismy cene na 47k.

Przyjechal, zaplacil, zabral i pojechal :D

Wykopalem przez ten czas jakies 1500zl na czysto, na koparce zarobilem 4k. Cale szczescie ze jakims cudem udalo mi sie ja sprzedac.

Kolejnej koparki juz nie kupilem bo ETH lecial wtedy mocno w dol, coraz wiecej koparek sie pojawialo i w sumie to czekalem na jakas zajebista oferte bo bym kupil. Byl nawet moment ze zaproponowalem gosciowi 60k za koparke 1000MH/s i sie nie zgodzil - wystawiona mial za 72k. Po poltorej miesiaca byla juz wystawiona za 60k a i tak z tego co widzialem to jej nie sprzedal.

Ogolnie to wszedlem w temat nie majac wiekszego pojecia, zaryzykowalem i fartem udalo mi sie nie stracic na calej operacji.
callmemiro - #mining #kryptowaluty #ethereum #kopaniekryptowalut #wykopkopiekrypto

...

źródło: comment_1671980109h8RYiJYwKTqci2IMuSV8AX.jpg

Pobierz
  • 84