Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kurcze, mojemu siostrzeńcowi wypada język i siostra ze szwagrem chodzą z nim do neurologopedy. Dr Google mówi, że wypadający język u 1,5 rocznego bombelka jest przyczyną przerostu migdałków, nieprawidlowości w układzie słuchowym, lub mowy czyli może mieć w późniejszym życiu problemy ze słuchem, lub mową
( ͡° ʖ̯ ͡°) martwie się czy nie ma żadnych zaburzeń
( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bombelek potrafi powiedzieć "Tak", rozpoznaje swoich rodziców i mówi "mama, tata", nazwy owoców troche zniekształca tj na banana mówi banadt, potrafi chodzić, wchodzić po schodach przy pomocy rodzica, tylko ten język wypadający ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#pytanie #rozwoj #dzieci #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a826826ee95d57c22320e2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ciężko stwierdzić i nie chce Cię straszyć tylko polecam coś, co mi uratowało życie. Sama w wieku 6 lat zaczęłam tracić słuch i nie było żadnej nadziei, wszyscy lekarze mówili że już zawsze będę głucha. Dlatego polecam Kajetany, tam dają drugie życie takim jak ja. Myślę że i siostrzeńcowi pomogą. Zrobią odpowiednie badania żeby wykluczyć wszystkie możliwości. Ludzie z różnych krajów do nich przyjeżdżają z niemowlakami nawet
ElfickiZiomek: @ataeB Kurcze chyba źle napisałem Twój nick i zapomniałem o e i Cie nie zawołało, a nie moge teraz znaleźć tego wpisu z anonimowych

Niestety nie mogę komentować zwykłych wpisów, tylko mogę te z anonimowych, ale fajnie w ogóle że istnieje taka opcja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mi to nie przeszkadza na chwile w takiej formie pisać, zawsze to jakiś kontakt z drugą osobą przy banie
@AnonimoweMirkoWyznania: a co mam sądzić? Rodzice bombelka nie olali sprawy, chodzą z tym do neurologopedy, czyli kontrola specjalisty jest (bo raczej do takiego się z ulicy nie trafia tylko po diagnozie). Więc co tu więcej? Zdrowia młodemu życzyć i tyle
UprzejmaŻona: @ataeB A to masz dobrze z tym wolnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja niestety będę musiał chodzić do pracy, bo urlopu nie dostane

Czyli lubisz podróżować? Może w góry pojedz, podobno ma znowu wrócić atak zimy, więc będzie klimatycznie, jeśli lubisz takie zimowo-plecakowe wyprawy po śniegu :P
---

Zaakceptował: karmelkowa