Wpis z mikrobloga

Gry na nintendo są drogie, wydaje max 200 złotych na nie miesięcznie więc tak naprawdę pozwalam sobie na kupno jednej gry miesięcznie i nie chce kupić w takim razie czegoś w co nie będę grał.
Pytanie mam czy zelda botw jest faktycznie taka dobra jak mówią recenzje, mnóstwo opinii że najlepsza gra w jaka grali i mnóstwo że gra nie porywa i ludzie przesadzają co do jej dobrych opinii.
Lubie bardzo gry RPG, gothic, Skyrim, fable to moje ulubione gry.
Świat zeldy jest pusty? Jest co tam robić czy raczej bieganie po pustej mapie?
Można w zeldzie zrobić obowisko? Namiot, śpiwór, ognisko tego typu sprawy?
Bardzo lubię wczuwać się w role play.
Jeżeli możecie to polećcie jakieś fajne gry ale nic typu mario itp, przechodzę obecnie odyssey i nie wiem skąd te rewelacyjne opinie, spoko platformówka ale nie porywa.
#nintendoswitch #zelda
  • 8
@Wimix21 trzeba tej grze poświęcić kilka godzin żeby wsiąknąć. Głównym motorem napędowym są liczne mechaniki, które można wykorzystywać w kreatywny sposób w trakcie walk i eksploatacji świata. Jeśli oczekujesz licznych questów poprowadzonych w oryginalny sposób to nie jest to gra dla Ciebie. Natomiast jeśli sama eksploracja jest wystarczająca to możesz próbować.
@Wimix21 ja przeszedłem, ale niestety gra dla mnie jest przereklamowana :/
Ogromny pusty świat i mało aktywności. A ja sam chyba jestem za stary bo nie chciało mi się każdej mechaniki uczyć bez instrukcji co i jak
@Wimix21:

Gra jest rewelacyjna, ale nie dlatego, że jest dobrym open worldem czy rpgiem, bo nimi to w ogóle w zasadzie nie jest. Musisz wiedzieć o tym, że:

-gra ma otwarty świat, ale dosyć pusty. Prócz czterech małych „wiosek” nie ma tam nic to do zobaczenia. W tych wioskach możesz kupić zbroje, miecze, zrobić questy.

-Główne questy są dwa. Jeden wymagany by opuścić oskryptowaną część świata, a drugi to bossfight. Prócz
@Wimix21: Mi się podobał początek, ale im dalej w las tym japońskość i dziecinność tej gry stawała się dla mnie nieznośna. Ostatecznie nie ukończyłem i sprzedałem. Ale mechaniki i koncepcja gry była fajna.