Wpis z mikrobloga

Kurrrr… oczywiście wczoraj na sam koniec Wigilii musiał odpalić się szwagier pisowiec. Jakieś nadzieranie się o „lewactwie”, wychodzeniu z UE, wspaniałym PiS… mądrości że 500+ napędza gospodarkę i ogólnie socjal to wspaniała rzecz, że tacie należała się 13 i 14 emerytura. Tata tylko zapytał „a czemu nie waloryzacja miesięczna”. PiS nie powinien się przed niczym cofać i iść jak walec, wszystko zmieniać, nie bać się.

Prezenty rozdał od siebie… to każdy dostał książkę o „Żołnierzach Wyklętych”. Lub książkę „Resortowe dzieci - służby”. Autorem jest min. Dorota Kania

Smutne ogólnie że część ludzi tak się wciągnęła w sektę PiS że straciło już kontakt z rzeczywistością. Nawet nie widzi jak bardzo karykaturalne jest to jego zachowanie i męczące dla innych. Nawet jeden z członków rodziny, radny PiS, powiedział mu tylko że skala złodziejstwa i nepotyzmu przebiła już dawno wszystkich poprzedników. To tylko trzasnął drzwiami od balkonu i poszedł na fajkę.

Ja oczywiście najgorszy bo na koniec wywodów powiedziałem żeby przestał bo nie jest tutaj dla nikogo partnerem do rozmowy. XD

#wigilia #swieta #zalesie #bekazpisu
  • 9
@szczurek_87:

Nawet jeden z członków rodziny, radny PiS, powiedział mu tylko że skala złodziejstwa i nepotyzmu przebiła już dawno wszystkich poprzedników. To tylko trzasnął drzwiami od balkonu i poszedł na fajkę.


Kurła, nie wiem który z nich jest gorszy. Ten co ma łeb wyprany propagandą czy ten który jest w pis-ie i wie co się #!$%@?.

Raczej ten drugi. Ten drugi jest większą kanalią i szkodnikiem bo jest świadomy tego co