Wpis z mikrobloga

Jak wiadomo powszechnie wśród wykopków, w szczególności #redpill, idealnym ustrojem dla #incel jest #kapitalizm w którym to można nadrobić swoje wady genetyczne pokaźnym portfelem, fantastyczną pracą i kolorowym życiem pełnym zagranicznych podróży.
Kobiety to uwielbiają. Poznajcie #oskarek imieniem Szymon, który sam do wszystkiego doszedł tylko ojciec mu trochę pomógł oraz kilkadziesiąt innych czynników. Jest w prawdzie trochę koślawy, słaby itd.
ale... zakola zlikwidowane, włosy dziennie zrobione na paście, broda u barbera, zegarek na ręce, czysta śnieżno biała koszulka, zadbana u kosmetyczki cera oraz brak oznak zmęczenia oraz smutku z powodu gnojenia przez szefa w pracy. No, może przydałaby mu się siłownia, ale do tego jak widać nie ma ochoty na ciężką pracę, albo nie ma genetyki. Może nie lubi sterydów. Za to ma pokaźną kolekcję samochodów, elegancki dom bez kredytów itd.
Pewnie nawet nie sprząta, tylko zatrudnił sobie jakąś sprzątaczkę (ciekawe jak wygląda :))
Nawet nie pytam was czy rucha, bo chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

I jak tam #incele, jak u was idzie #wychodzimyzprzegrywu ? Kiedy będziecie tacy jak on? Macie może jakieś wyliczenia, szacunki? Kiedy was będą pokazywać na youtube i robić z wami wywiady?

A, zapomniałem napisać. Szymonek nie umie jeździć tymi supersamochodami, zwykle jedzie 50 na godzinę bo więcej się boi. Ale cóż z tego :) Ważne że się pozytywnie wyróżnia na tle nieudaczników.
M_xxx - Jak wiadomo powszechnie wśród wykopków, w szczególności #redpill, idealnym us...
  • 35
to o who-j ci chodzi?


@Basiura89: Przecież pisałem we wpisie. Dwa razy ci trzeba powtarzać? Pytam jak tam incelom wychodzi wychodzenie z incelstwa dzięki kapitalistycznym możliwościom zbicia kapitału.

obejrzałeś w ogóle ten film, że twierdzisz, że gość nie przekracza 50 km/h?


@PodniebnyMurzyn: O tym mówił w innym filmie, w tym w którym jeździł Mclarenem 720S i powiedział że nie przekracza ograniczeń prędkości.

Typie #!$%@?, jest godzina 11 w święta, a
@duzeelobenc: No właśnie racjonalniejsze byłoby gdyby jeździł koenigseggiem 50km/h po drogach publicznych. A nie jakimś tam ferrari, bo to jest mało sensowne. Prawda?
Weź sobie chociaż przyspieszenie od 0 do 50. Jest różnica, co nie?

zgadza się, dodatkowo antykapitalista, dlatego jest to wystarczający powód do tego, żeby mieć Twój wpis gdzieś


@PodniebnyMurzyn: Nie mogę się doczekać kiedy zaczniesz się stosować do swojej opinii.
@duzeelobenc: Nie wiem, ty mi ciągle piszesz o jakimś problemie i co powinien robić.

W ogóle dziwi mnie tak czemu uczepiliście się tego Szymona, a to przecież temat o incelach i wychodzeniu z przegrywu w kapitalizmie.
@M_xxx: Przecież to Ty w swoim poście napisałeś prześmiewczo, ze chłop się boi jeździć więcej niż 50 tymi autami, co jest spowodowane tym, ze nie umie nimi jeździć. Ja Ci tylko napisałem, ze to dobrze, ze jeździ zgodnie z przepisami bo od #!$%@? jest tor.
@duzeelobenc: I nie przeczę. Przychodzisz setny raz mi to napisać, nie wiadomo po co.
Znaczy po sekundzie zastanowienia to jednak wiem - jest to jakiś pozytyw jaki można napisać o nim :)