Wpis z mikrobloga

@Kapral_Marchewa: kupiłem z szarymi panelami i planami wymiany na brąz. Po dwóch latach zmieniłem plany i jeśli będę wymieniał to tylko na szary. Kurz widzę praktycznie tylko przy opróżnianiu odkurzacza. Piach i rysy też są prawie niewidoczne :)
Chociaż nie chciałbym płytek poza kuchnią i łazienką.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kapral_Marchewa: mam w tych kafelkach cały parter zrobiony. Tak jak kolega @naprawtagi: pisze, syfu za bardzo nie widać, jedynie czuć :D. Przy dzieciakach się dobrze to spisuje, do tego odkurzacz automatyczny i jest git z utrzymaniem czystości. Jedynie żałuję tego, że nie są gładkie. Dzieci z tego powodu mają co chwilę dziurawe skarpety xd
@nuszdojasla: wczoraj się od szwagra dowiedziałem, że w zeszłym roku na święta młodemu kupili takie wozidło (jakoś nie zauważyłem wtedy) i do dziś nie poskładali, bo zrobili błąd w mechanizmie różnicowym i jak pomyślał, że musi to wszystko rozebrać by do tego wrócić, to on to pierdzieli xD

@czuczer właśnie o tym mówię xD stary chłop musi jakieś tańce godowe odstawiać bo nie może dla siebie kupić konsoli tylko musi robić jakieś kombinacje że to dla dziecka xD