Wpis z mikrobloga

Merry Merry ʕʔ
Z takich moich przemyśleń, zaczerpniętych ze świata hetero, niestety czy w rozmowach, czy w #!$%@?, kontakty męsko-męskie zawsze skupiają się na kwestiach seksualnych.
Nikt jednak nie bierze pod uwagę miłości dwóch ludzi jaka między mężczyznami również może zaistnieć.
Ale możemy to zmienić i zacząć uświadamiać ogół społeczeństwa. Nawet jak jesteśmy w ukryciu. Gdziekolwiek wystąpi wątek homoseksualizmu możemy wtrącić się z pytaniem:

Słyszałem o parach co są ze sobą już parę/paręnaście lat razem. Co ich trzyma w sumie razem? Po tylu latach z seksem można się wypalić. Zatem jeśli seks nie był tym co ich trzyma razem, to co było - i de facto jest ciągle? Hmmmm...


Liczy się nawiązanie dialogu, zmuszenie do dyskusji, bo dyskusja zmusza do myślenia.
#homoseksualizm #biseksualizm #teczowepaski
George_Liquor - Merry Merry ʕ•ᴥ•ʔ
Z takich moich przemyśleń, zaczerpniętych ze świat...

źródło: comment_1671877274BOIWS5Qcd2vkDHmopdLCEJ.jpg

Pobierz
  • 5
@George_Liquor: Mnie akurat postrzeganie męskiego homoseksualizmu przez pryzmat seksu nie dziwi, bo tak czysto stereotypowo jest w tym trochę racji - męski temperament zazwyczaj jest inny niż damski, a jego zderzenie potęguje ten wymiar czysto cielesny. Świat gejowski ma również dość wymierne, namacalne fantazje, co nawet widać po tym tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale to tylko wierzchołek góry lodowej, bardzo powierzchowna część, za którą kryją się
@EvilToy: @PanMaglev: Ogólnie dla mężczyzny strefa seksualna jest ważną częścią życia, niezależnie od orientacji. Dlatego rozumiem poniekąd czemu mężczyźni hetero widzący dwóch mężczyzn homo mogą postrzegać sytuację z seksualnego punktu widzenia.
Nasuwa się zatem pytanie, jak takie związki postrzegają hetero kobiety?
@George_Liquor: moja wyrozumiałość się wyczerpała, mieli wystarczająco dużo czasu, miejsca, oraz przede wszystkim okazji do tego żeby skorygować swoje postrzeganie

jeżeli w ich głowach nie zaszła żadna refleksa to był już ich wybór. pisze tu o: młodych, wykształconych, z wielkich miast xd