Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 22
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Wesołych świąt, smacznego karpia, pysznego barszczu i wypasionych pierogów wam życzę! 07:02:01, Sobota, 24 grudnia 2022. Imieniny: Adama, Ewy, Eweliny. Słońce podniesie się dziś o 08:07. Będzie oświecało nas 7 godzin i 17 minut, w zenicie znajdzie się o 11:46 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:25. Ciemna noc zapadnie o 16:56 Pierwszej gwiazdki wyszukujemy około 16:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Wesołych świąt, smac...
  • 11
Wesołych świąt!

@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @TomTailor100 @pepek614

Niech wam się darzy jak najwięcej, karpik (czy tam inna rybka) był smaczny, pierogi pełne farszu, a prezenty bogate i trafione w dziesiątkę. Bez kłótni przy stole, z najbliższymi, tak jak lubicie. Ściskam Was wszystkich ()
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @unizony_czlonek @slabehaslo @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614 @omi-omi @lrllrlrr @RudzielecZakapowy

no dzien dobry ja sprzotam dzisiaj i wczoraj i wczoraj kotlownie i piec wyczyscilem i pokuj swuj dzisiaj lazienke ogarnialem i wode pijcie ja malo pije teraz eh ale herbate przed chwila wypilem no i dzisiaj nocka w kolchozie 22-6 eh mam nadzijee ze