Wpis z mikrobloga

@Ciamon apropos Magdy Żuk. Kiedyś spotkałam się parę razy z kolesiem. To było dokładnie w czasach kiedy właśnie miala miejsce sprawa magdy. Ja się z nim spotykałam on tam gadał że nie może się doczekać jak mnie pozna ze swoimi kumplami. Potem wyszła sprawa, że ta Magda zginęła i pamiętam tu na wykopie były csi, ktoś dodał zdjęcie takie tych kolesi od marcusa i tam był taki jeden X który właśnie był
@xydeN- nie wiadomo, ja też mogę sobie tylko interpretować bo akurat parę rzeczy pasuje co z automatu nie musi oznacza prawdy. On był wtedy z wykształcenia xxx ale nie mógł dostać pracy więc dorabiał na uberze, może gdzieś tam dostał jakaś ofertę dobrze opłacalna, kto wie. Ale dalej nie skleja mi się z tym, że miałam wtedy 27 lat, natomiast był jeszcze jeden sygnał oprócz tych wymienionych

Ja się wtedy w nim
@bnchxoxoxo nie wiem i nie oskarżam. Opowiadam jedynie swoją historię i moją interpretacje. Która nie musi równać się prawdzie. A wtedy mieszkałam we Wrocławiu. Mój X był z Wro. Ten marcus i Magda też. To nie były moje klimaty bo ja nie bywałam w takich klubach i towarzystwie jak oni. Ja swojego X poznałam na T. Ale to było dosłownie w tym samym czasie co Magda zginęła, dlatego tak mnie przeraziło. I
@Karlayn3: tam raczej chodziło o werbowanie potencjalnych prostytutek dla jakichś szejkow czy coś i stąd ta cała akcja
Dobrze, że uciekłas od tego, bo czasem mogłaś skończyć jak ona
Tam pewnie straszne rzeczy się działy z tą Magdą i innymi dziewczynami…
@bnchxoxoxo o kurczę. Całe szczęście, że nic się nie stało! Wiesz może faktycznie masz rację z tym wiekiem, bo ja nigdy nie brałam tego pod uwagę właśnie ze względu na wiek. Tzn poddawałam to w wątpliwość. Ale fakt, że wtedy byłam atrakcyjna i młodo wyglądam jak na swój wiek. Może tacy ludzie nie patrzą aż tak dokładnie w metrykę tylko właśnie na wygląd