Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć mirki. Czy znacie jakąś firmę IT, która przyjęła by na stanowisko testera lub inne osoby bez doświadczenia? Mógłby być to np płatny/bezpłatny staż ponieważ chcę nabrać doświadczenia a do tej pory nie miałem styczności z tym zawodem.

#programista #programista15k #it #pracait #praca #testeroprogramowania

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63a63dbc6e03fc6375de7fdc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 13
Na stanowisko juniora testera spływa 300 CV, ludzie się uczą więcej niż ja umiem jako mid żeby tylko dostać się gdziekolwiek a ten myśli, że go przyjmą "bo prosi" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jakaś firma it bedzie chciala zatrudnic żółtodzioba bez szkoły żeby go wyszkolić i jeszcze mu za to płacić a kiedy poczuje sie pewnie na rynku pracy #!$%@? do konkurencji, hdzie bedzie zarabiał 100 zł więcej?


@Chrzonszcz: Czyli tester nie będzie wkładał żadnej wartości przez całe miesiące? xd I firma będzie stratna minimalną krajową (bo chłop przecież nic nie robi) + pensje innych pracowników (bo testera trzeba MIESIĄCAMI uczyć i prowadzić za
Drzewostan: Nie, tak cię nie przyjmą i nie znajdziesz takiej firmy. Na staż musisz byc studentem. Najlepiej odjeb infe na jakiejś gówno uczelni i dużo ucz się w wolnym czasie, jednocześnie pamiętaj że IT to nie tylko programowanie i gość od drukarek, tam jest tyle działów o których niektórzy nawet nie wiedzą że istnieją a moze być tam dużo kasy, no ale jak to, przecież IT = programowanie ( ͡°