Wpis z mikrobloga

Perfumowe świrki, potrzebuję kupić Dior Fahrenheit w najbliższym czasie. Jaki batch kupić żeby parametry i zapach były zadowalające? Mojego ostatniego kupiłem w 2012 i był naprawdę doskonały, ale że po drodze były refki itd. stąd moje pytanie. Słyszałem że wypust od 2021 względem lat 2015-2020 jest zdecydowanie lepszy. Ma ktoś porównanie? A może ktoś by chciał sprzedać w dobrej cenie dobry batch tego benzynowego króla? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #perfumy
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ebeebe123123: wąchałeś jedno i drugie? To zupelnie różne zapachy, sam się naczytalem takich bzdur i zadowolony poszedłem to sprawdzić. Kompletne rozczarowanie. To samo z Fahrenheit Le Parfum, pachnie to wanilią i może trochę rumem, ale to znowu inny zapach niż Fahrenheit EDT.
@Kair Ja mam batch tegoroczny i nie powala trwałością. Na mojej skórze zapach utrzymuje się jakieś 2 godziny i dlatego szukałem alternatyw. Sam zapach ma ten benzynowy vibe, czytałem
Zupełnie inne zapachy to przesada. Są do siebie podobne i osobiście lepiej mi siedzi la Rive od edt. Le parfum to moim zdaniem bardzo dobra kompozycja. Jest współcześniona i ma dobre parametry.