Wpis z mikrobloga

czesc, dzis na treningu nagle zrobilo mi sie slabo, myslalem ze zemdleje i chcialo mi sie rzygac. Nie dalem rady dalej cwiczyc poszedlem do szatni, siedzialem z 15 minut i chcialem wracac do domu, ale zakladajac buty zlapal mnie taki okrutny skurcz w obu lydkach, ze nie moglen sie ruszyc i lezalem na podlodze.

Na szczescie 2 ziomkow wychodzacych z szatni pomoglo mi i troche mi to rozciagneli, ale nak*rwia mnie dalej.

Czego to moze byc skutek? slyszalem ze podobno braku magnezu, ale jem z 200g platkow owsianych dziennie, jakies kasze itp

Prosze o opinie, oczywiscie na badania pojde odrazu po swietach ale jestem ciekaw waszego zdania
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 14
czesc, dzis na treningu nagle zrobilo mi sie slabo, myslalem ze zemdleje i chcialo mi sie rzygac


@xkuhar: mogą to być problemy sercowo naczyniowe, może chwilowy spadek cukru

Nie bagatelizuj, lepiej się zbadaj
@xkuhar: może brałeś za mocny preworkout? mi np. od nadmiaru kofeiny samej tylko często kręci się w głowie, mam wysokie ciśnienie i czuję się tak właśnie niepewnie, nad czym ubolewam bo jeszcze 2 lata temu monsterki wchodziły aż miło :( niemniej zrobiłbym na Twoim miejscu 2 dni przerwy, dużo snu i wtedy zobaczył, czy się powtórzy.
@xkuhar: brzmi jakby zabrakło Ci potasu/sodu. Paradoksalnie, przedawkowanie daje podobne objawy. Jeśli nie suplementujesz potasu to spróbuj przed następnym treningiem wziąć 1/2 łyżeczki soli. Serio.
@xkuhar: A może mocno przesadziłeś? Ja co prawda nie miałem objawów jak ty, ale kiedyś źle się spojrzałem i przy maksowaniu zamiast zrobić siady 115 kilo zrobiłem 125 i poszło, chociaż był OGIEŃ. Potem nogi trochę niemrawe ale to tam detal. Sprawdź czy wszystko na pewno dobrze masz zapisane czy tam policzone w excelu/zeszycie/apce, a jak wszystko się zgadza to zrób deload, np. 15 kg, przynajmniej w boju który dzisiaj ćwiczyłeś.
@xkuhar: miałem coś podobnego po meczu, aż do szpitala trafiłem tak mnie #!$%@?ło. Podejrzewali problemu z sercem aż. Generalnie kroplówką i potas mnie tam postawiły na nogi, ale z 2-3 dni jeszcze #!$%@? byłem. Zbadaj się bo trenowanie z niedoborem potasu i magnezu może być niebezpieczne dla serca. Zapisz się też tak kontrolnie do kardiologa, nie zaszkodzi