Wpis z mikrobloga

@Kair: Ogólnie kiedyś było tu lepiej, teraz jest takie dno że niszy nie ma nic no i nawet sauvage który jest chyba oczywista oczywistością. Ale we Wrocławiu nie płaczemy, bo jest eglamour xD

W Poznaniu z tego co pamiętam jest #!$%@? notino.
@Kair: Oddałbym półkę AC oraz MM za możliwość wąchania na półce Amułaży ;) W Poznaniu mamy możliwość wąchania ich tylko w Perfumeria Quality, ale wiem że np. w Łodzi są one znacznie większe ;) Nie wiem, jak Wasza w Gdańsku
@MalaPala: W Gdańsku tez nie ma w sumie szału, ale jest Galilu (moje ulubione miejsce na perfumeryjnej mapie trojmiasta), Quality Massala jest dość mała ale maja zajebistą obsługę. W Sopocie jest Sopocki Styl, kiedyś bylo trochę lepiej niż obecnie ale na pewno plus jest taki ze można kupić u nich warsztaty perfumiarstwa co jest naprawdę ciekawe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@majkel34: Siupa to jest jak ostatnio przed zamknieciem wbilem do sieciówy i sie odpaliła daglaska i nie wiem czy myslala ze nie slychac czy byla juz na wypowiedzeniu bo normalnie za kasa do drugiej leciała "`#!$%@? zabije jutro na zmianie, szmata tak mi podpadła że to #!$%@?, dziwka #!$%@? #!$%@?" itd xD
@Kair: @MalaPala: @majkel34: @Pietruchoowy: W łódzkim Notino również nie ma Diora. MM są tylko te małe testery w kształcie fiolek. Z niszy jest regał na środku, specjalnie wyróżniony. W ub. roku było tam kilka PDM i ze trzy Nasomatto. W tym roku dołożyli Novellista. Cała reszta to mainstream, który znajdziecie w pierwszym lepszym powiatowym Douglasie.

Ale jak już jesteśmy przy Manufakturze, to polecam Sephorę - mają regał z