Wpis z mikrobloga

Co do tego klipu adidasa to jeszcze powiem coś o bieganiu.
Jak zacząłem biegać w wawie w mniej odludnych miejscach to dowiedziałem się że niektórzy ludzie kultywują zwyczaj machania do siebie i pozdrawiania się podczas mijania się w czasie biegu. Nie wszyscy, są oczywiście wyjątki.
Jak na początku się z tym spotkałem to pomyślałem jak to polak "czemu do mnie machasz, chcesz mnie okraść? o uj ci chodzi typie?" ale po tym pomyślałem że w sumie to spoko, nic mnie to nie kosztuje i sam to robiłem czasami jak sobie przypominałem i przełamałem kryndż.
Jest jedna grupa społeczna która na 100% ci nie odmacha jak to zrobisz w czasie biegania.
Czadzik ci odmacha, grubas spocony ci odmacha, stara baba ci odmacha, inny incel niedymorficzny ci odmacha, promaratończyk w sprzęcie o wartości samochodu ci odmacha ale nie julka w prime time . O nie. Prędzej słońce zgaśnie.

Oddychasz w moim kierunku incelu na polke-witaminke? Wiesz kim ja jestem, kuhwa? Mam 3000 matchy na tinderze z czadami, 20000 subów na insta, wyprowadziłam się na swoje w wieku 20 lat, znaczy wyprowadziłam się do chłopaka, miałam gangbang w paryżu z murzynami za hajs z onlyfans. Jestem kuhwa kimś. Jestem kimś!

Witaminka ze strachu przed gwałtem przez nadmierną ekspozycje na słabe geny nie odmacha wam ale skrzywi lekko twarz i przyspieszy tempo biegu.

#przegryw #biegajzwykopem #blackpill #niebieskiepaski #rozowepaski #julka #p0lka #truestory #pieklokobiet
  • 32
@olaf_wolominski:
No ale co w tym dziwnego? Sam gdybym był ładną dziewczyną, to też bym nie odmachał.

Przecież takim dziewczynom non stop ktoś chce się dobrać do majtek i muszą one na wciąż rozdawać odmowy, by nie mieć trzycyfrowego przebiegu w wieku 20 lat.

Rozdawanie koszy pewne nie jest przyjemne. Po co więc one mają prowokować sytuacje, w której ktoś takie odmachanie potraktuje jako próbę nawiązania znajomości i trzeba będzie mu
@olaf_wolominski jak na mnie patrzą p0lki z pogardą albo mi odpowiadają w taki sposób aby zaprzestać ze mną kontaktu to też mam w głowie ten tekst :D
,,Jestem p0lka księżniczka, umawiam się z chadami i mam bogate życie towarzyskie. Jestem kuchwa kimś, jak śmiesz do mnie podchodzić podczłowiecze, co sobą reprezentujesz, że zaczepiasz taką gwiazdę?"
Czy teksty coś w tym rodzaju. Ale ogólnie ,,jestem kuchwa kimś" bardzo częste.
@lukasor: z jednej strony masz rację, Polska to #!$%@? kraj, ale z drugiej strony znając lepkie mózgi spermiarzy, to taki gest od przeciętnej dziewczyny, może zostać zinterpretowany jako chęć nawiązania kontaktu/rozmowy, w ich utopijnym scenariuszu, zakończonej bolcowaniem w krzakach np. xD


O nie, jakiś facet zechce do niej zagadać. Tylko nie to, #pieklokobiet .