Wpis z mikrobloga

Widząc te wszystkie wasze pięknie zapakowane paczuchy trochę mnie zmyliło po zobaczeniu mojej...
Ot zwykła paczka, bez oznaczeń, nawet się upewniałem czy to na pewno ta.

Ale po otwarciu wszystkie wątpliwości rozwiane :) Krótki opis z wersji Lite sprawił mojemu Mikołajowi @Revolut zagwozdkę ale jak się na końcu okazało - trafił IDEALNIE! :D

W paczce dostałem kilo koksu!!! A nie - to wosk sojowy do wyrobu własnej świecy (ʘʘ)
Do tego dwa aromaty, dwa barwniki, specjalna hohla do rozpuszczania wszystkiego i dwie szklanki... No do tego ostatniego bym się mógł przyczepić bo trochę obawiam się wlewać gorący wosk do (chyba?) zwykłych szklanek więc po prostu zrobię to w swoich słoikach. Nie mniej jednak na pewno będzie to dla mnie super zabawa!

Własnoręcznie zbierane grzyby (mam nadzieję, że nie odlecę po nich Miras!), miód z pasieki kolegi (wygląda ekskluzywnie!) i kilka Michaszków do kawy (dobrze, że nie paka słodyczy bo na diecie jestem!).

Dzięki Mikołaju, to naprawdę dobra paczka, mimo Twoich wątpliwości! Wesołych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykopaka
Pobierz Peter_Mountain - Widząc te wszystkie wasze pięknie zapakowane paczuchy trochę mnie zm...
źródło: comment_1671814464mH5h3aVYIfRJGjtH8uXdvj.jpg
  • 1