Wpis z mikrobloga

Szanuję mocno Wardęgę.
Wszyscy spędzają ten czas z rodziną, kupują prezenty, potrawy, ogarniają świąteczne przygotowania.
A Wardęga jako jedyny myśli o biednych zwierzętach ze schronisk i jeździ po całej Polsce rozwożąc karmę.
Zamiast pytać się "co kupić na prezent?" to pyta "jakie schronisko potrzebuje pomocy?".

I pomyśleć, że zadeklarował, że wyda całe PPV z dwóch gal (około 200k pln), do tego wyrówna inflację z tych dwóch lat (a to aż 40-50% w ostatanim roku, nie licząc poprzedniego - możliwe, że to nawet kolejne 100k), a do tego zadeklarował, że jeśli nie zrobi cyklicznych odcinków psiakobusa i nie wyda do końca wszystkich pieniędzy to da od siebie 50 tysięcy złotych... Sylwester specjalnie grał w LoLa cały rok, żeby teraz udawać, że nie udało mu się wywiązać - tylko po to, aby dopłacić kolejne 50k z własnej kieszeni, bo już wiemy, że nie ma szans w tym roku na obiecane cykliczne odcinki.

Już w ogóle głowę mi rozwala fakt, że także pieniądze zdobyte z odcinków psiakobusa z YouTube, także idą na schroniska - prawdopodobnie kolejne kilkanaście tysięcy złotych. Nie znam drugiego takiego filantropa / YouTubera, który poświęcił tyle własnych pieniędzy na akcje charytatywne dla schronisk.

A już na dniach, zobaczymy pełne rozliczenie akcji, w której Sylwek podsumuje całą akcję, pokaże te wszystkie niewiarygodne kwoty przekazane na schroniska i podeprze je dowodami, aby dać przykład innym influenserom jak powinno się organizować największe akcje charytatywne w Internecie.

Wspieram. Szanuję. Podziwiam.

#wardega #famemma
Pobierz q.....i - Szanuję mocno Wardęgę.
Wszyscy spędzają ten czas z rodziną, kupują prezent...
źródło: comment_1671810362YjAMhue2RiN9kGh788sS4i.jpg
  • 34
@qski: A serio powiedział, że pieniądze zarobione na odcinkach przeznaczy na karmę? Bo z tego co pamiętam w hejtparku, gdy ktoś się go zapytał o psiakobusa odpowiedział coś w stylu: "no ja sobie porobię na tym kontent i te pieniądze mi się zwrócą"

Na którymś z ostatnich live dodał: "jak już się rozliczę z pieniędzy z PPV to nadal będę mógł nagrywać odcinki, bo psiakobus sam na siebie zarabia"
@qski: bardzo dziękuję za uznanie mimo, że ironiczne.

Na ten moment cel jest już wysoko przekroczony i jeszcze kilka tygodni temu uznałbym, że ta informacja Cię ucieszy jednak teraz widzę, że przemawia przez Ciebie zwykła niechęć i pewnie kibicowałeś bym nie dał rady.

Bardzo proszę nie kłam również, że zapowiedziałem, że jeśli nie zrobię odcinków to dorzucę 50k. Powiedziałem, że jeśli nie zdążę wydać wszystkich pieniędzy do końca grudnia to wtedy
Pobierz sawardega - @qski: bardzo dziękuję za uznanie mimo, że ironiczne.

Na ten moment ce...
źródło: comment_1671813151Ky8mdKlJDjPP6NRNnJdjh0.jpg
@sawardega: panie wardega jak jest pan aktywny teraz to moze jeszcze pan powiesz co z pieniedzmi ze zbiorki charytatywnej z dubielem? tej w ktorej byly zbierane pieniądze na zmiane oswietlenia bo dubiel i gola jacyś zbyt czerwoni byli w tamtym swietle
@DEJW88 Jest to w pełni rozliczone. Była wtedy łącznie zebrana stosunkowo mała kwota (z filmu Konopa wychodzi, że ok. 2k). Na jeden kurs do schroniska czyli 500-1000kg karmy trzeba przeznaczyć większa ilość pieniędzy ale resztę dorzuciłem już od siebie.

Tam chodziło też o to, że widz wpłacił 250zl a nie dostał autografu Popka. Odesłałem mu pocztą 500zl w ramach rekompensaty z przeprosinami. Miałem na to kwity i zdjęcia na konferencji FAME 15
Pobierz sawardega - @DEJW88 Jest to w pełni rozliczone. Była wtedy łącznie zebrana stosunkowo...
źródło: comment_1671814796jSGM3M59LcqU23YSVaicDU.jpg
@sawardega: A co z zakładem o te 25k z Konopem? On kilkukrotnie ten temat podnosił, rozmawiał na ten temat z Mandziem i chyba w tym swoim QA też chyba się do tego odniósł (nie oglądałem, więc nie wiem co mówił) a od Ciebie nic w tym temacie nie słyszałem, mimo że często jestem na live.