Wpis z mikrobloga

@Lookazz: Emulator, niestety. Miałem oryginał u rodziców na strychu, ale po odpaleniu płyta dała znać że po ponad 20 latach ma dosyć. Na allegro chodzi po 7 stów... Czy jest w plusie, nie wiem, od 10 lat gram w obozie zielonych.
@eeehhh: genialna to była gra, jak i druga jej część, square chciało wybrnąć z tego że są tylko od turowych rpg, bo ta gra to jak najbardziej rpg, jest jeszcze część trzecia, ale oczywiście exclusive na konsole sony (oni to lubią)
The 3rd Birthday - zajebiste jest (tylko na psp pograsz, albo za 10 lat zrobią wersje na pc jak z crisis core)
@eeehhh: sprawdziłem przed chwilą, i niestety nie ma tej gry w storze, ani nie jest dostępna w plusie. A szkoda, bo to jeden z tych klasyków, które bym obczaił.

Człowiek wtedy był skazany tylko na peceta i wiele świetnych gier tamtej epoki mnie ominęło (,)
@vulcanitu: Jak ogrywałem w 2015 roku to mimo rys działała bez problemu. Teraz na płycie pojawiło się parę odbarwień... no i finito.

@Lookazz: Dlatego jest ePSXe, emuparadise i coolromy. Nic straconego, nawet na padzie od 360-tki pięknie ograsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)