Wpis z mikrobloga

Legomirki, chciałbym kupić na prezent Speed Champions 76895 Ferrari F8, jednak widzę, że jest to wyjątkowo ciężko dostępny zestaw, a ceny sięgają nawet 250-300pln. Są też tańsze alternatywy ale wysyłka z chin oraz aukcje nie rozpakowanych nowych zestawów od prywatnych osób. Pytanie: czy taki chińczyk to podróbka?Czy można je po pudełku jakoś odróżnić od legitnego zestawu, gdybym się decydował na kupno od kogoś takiego nowego, nie wypakowanego z woreczków z np. OLX? Na packshotach wszędzie branding LEGO itd… Czy jest różnica w jakości klocków?
#lego #pytanie
Pobierz vvit0 - Legomirki, chciałbym kupić na prezent Speed Champions 76895 Ferrari F8, jedna...
źródło: comment_1671787175tnk6RePCdcC5FuLp7hpreJ.jpg
  • 12
@vvit0: dostaniesz w paczce cos co nie bedzie mialo loga Lego. Do tego pufelko bys chcial? Zapomnij ;)

Ten zestaw jest w takich cenach, bo nie jest produkowany, wiec lepiej kup sobie cos co jest obecnie dostepne z tej serii albo wydaj 2 stowy na zestaw :/

Tak, bedzie roznica. Spasowanie elementow, gorsza jakosc, etc. Ja mam Charger Doma z Szybkich i Wscieklych i chinczyk to chinczyk. Choc tez kosztowal polowe
@vvit0: legit 100% :) takich #!$%@? nie widziałem :) Czasami kupuje od chińczyków "lego" i jest bez pudełek itp. Osobiście z LEGO SC polecam Lampo Countach oraz Ferrari 512 - super się prezentują i są do dostania za grosze :)
@hipeq69: Mam nadzieję, że obdarowany złapie zajawkę i sam zacznie poszerzać kolekcję ( ͡° ͜ʖ ͡°) Countach świetny, ale nadal w pełni dostępny a F8 to chyba ostatnie chwile żeby dostać zapudełkowane w sensownej cenie ( ʖ̯)