Wpis z mikrobloga

Na moje oko to cała sprawa śmierdzi na kilometr.
Zwalniają Michniewicza podczas gdy jest postep w drużynie. Mały sukces w postaci wyjścia z grupy ( chyba nikt nie łudzi się ze mieliśmy szanse na coś wiecej).
Wszyscy mają do niego pretensje o kasę. Ale czy słusznie? Przeciez to premier odpowiada za kasę. Powiedział że będzie. No i nie było. Ja tu widzę tylko winę premiera.
Jakby Wam obiecano jakąś nagrodę to byście odmówili? Wstydzili się jej? #kanalsportowy #pilkanozna #kanalbekowy
Moim zdaniem pis zamiata pod dywan swoją własną wpadkę i Michniewiczowi się oberwało za cudze winy.
  • 21
@Nerlo_ajcats: Nagród się nie odmawia, kiedy sama przychodzi...... a tu były jakieś rozterki i podział premii... w dodatku po przegranym w #!$%@? stylu meczu z Argentyną (widziałem co się działo w szatni po meczu i oni zachowywali się jakby wygrali mistrzostwo świata)

W pracy myślisz o premii? Czy o tym żeby jakoś tam dobić do wypłaty?
Oni po prostu żyją w bańce......
Jakby Wam obiecano jakąś nagrodę to byście odmówili?


@Nerlo_ajcats: jakby mi Morawiecki obiecał milion złotych z państwowych pieniędzy to może i bym się skusił no ale wiedziałbym, że ludzie mieliby prawo po mnie #!$%@?ć bo wyciągnąłem ręce kasę która mi się nie należy xD

A gdy robi to piłkarz na poziomie reprezentacji który zarabia i tak kupe kasy to krytyka jest jeszcze większa.
@Nerlo_ajcats: No z tego co rozumiem, to po fatalnym meczu z argentyną tak bardzo byli podnieceni........, że ktoś ze sztabu latał po hotelu i spisywał nr kont od piłkarzyków, bo tak im się marzyła ta obiecana premia. Po samym meczu przegranym zachowywali się w szatni jakby wygrali mundial... Szczesny nawet chciał cygaro zapalić.... To o niczym nie świadczy ale daje jakiś tam ogląd na sprawę.
@Nerlo_ajcats: Jeśli pracodawca obiecuje mi wysoką premię to nie planuję już zakupów, czy nie zamawiam tych towarów, tylko czekam spokojnie do dnia w którym otrzymuję kwitek od wyplaty.
Czesio Misio nawet kwitka nie dostał a już był osrany że szczęścia że wielka kasa wpadnie na konto.
Gość co wywiad to kręcił, teraz Stanowski dokłada swoje i ciekawe jaki baran w to wszystko uwierzy że Czesio Misio nic złego nie robił.
Ja
@Nerlo_ajcats: Tak obiecana, ale dostali jakiś kwit? Była tylko sucha informacja, mistrzostwa się nie skończyły a typ już przelew chciał szybko na koncie.
Masz obiecaną premię, to czekasz spokojnie do wypłaty, a nie że miesiąc roboczy się nie skończył (mistrzostwa) a Ty już dopominasz się o pieniążki przez pośrednika Chłopika.
Mati to Ty?